OTP Bank Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 180 értékelés megmutatása
Rendezés:: Hasznosság | Értékelés | Dátum
Idegroncs leszel!
Számlavezető (Volt alkalmazott) –  Békéscsaba2019, szeptember 4.
Aki egy kicsit is öntörvényű és nem szereti, hogy kötélen táncoltatják, nem dolgozik itt. Persze, tiszta munkahely, presztízs, elmondhatod, hogy a legnagyobb bankok egyikében dolgozol... de ennyi! A főnökök tényleg csak főnökök! Rengeteg mindent elvárnak, ami teljesíthetetlen sokszor. Nincs ügyfél, csak a 80 éves Mari néni, akinek hiába mondják, nem tudsz értékesíteni és eladni semmit... pedig a főnök ezt követeli! Vagy a középkorú házaspár, akik gyűlölködéssel jönnek, mert annyira útálják a bankot, és rajtad csattan, persze te ülsz ott, és mintha te lennél a hibás, hogy a számláról sokat vonnak kezelési költségre. Sokan jönnek be, de mind csak gyors tranzakciót végez vagy panaszkodik. Munkatárs pedig nincs. Belefulladsz abba, hogy hívd az ügyfelet egymás után, egy másodperc kihagyás se legyen, mert akkor jujjuj, jön a főnök, és rád szól, nem lesz jó a várakozási idő, mert Pista bácsi 2 perccel később tudta befizetni a közös költséget. Te megteszel mindent, hogy a számokat hozd...cserébe annyit kapsz, hogy hó végén nem a minimálbér figyel vissza a számládon éppen. Igen, ha nem értékesítesz, nem vagy gátlástalan, ebből a fizetésből nem élsz meg. Minimálbér és egy kicsi. Ezt kapod, egy évig. Utána az alapbért növelik, egy kevéssel. A főnökök pedig csak mondják, számon kérnek, minden egyes nap, többször. Nem éppen baráti és egyenrangú, emberi hangnemben. 25 perc ebédszünet. Ennyi jár egy napra. Az illemhelyiséget csak úgy használd, hogy előtte közöld, miért állsz fel a pulttól. Mintha egy soron dolgoznál. A kollégák folyamatosan figyelik mikor és mit csinálsz, mit mondasz. Nehogy  több... már neked jobb legyen egy fokkal... nehogy neked 26 perces ebédszüneted legyen. Persze utána mennek is be jelenteni, hogy másnap mindenki előtt, igaz név nélkül, de nem a szemedbe mondják aznap mire figyelj és mit, hogyan csinálj, avagy ne csinálj.
Ez az igazság. Ez egy nagyobb fiók értékelése.
Majdnem egy évig dolgoztam számlavezetőként, de soha többet, semmi pénzért nem lennék OTP-s dolgozó!
  kevesebb
Pro érvek
Presztízs
Kontra érvek
Bér, humanitárius hiánya
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Inspiring top management but undervalued job compensation
Head of PR & Communications Department (Volt alkalmazott) –  Kiev2019, augusztus 8.
I managed to progress up the career ladder with this bank from a middle position of Editor to the high-rank status of PR Director. Throughout the course of all years working at OTP Bank I felt strong corporate culture, inspiring attitude of top managers, challenging tasks and objectives, trusted and delegated responsibilities but, unfortunately, undervalued compensation for the full bunch of tasks completed. Partially, it can be attributed to the crisis period in the Ukrainian banking setting. Meanwhile, after leaving the company, I remain in good relations with my former colleagues, including my direct supervisor – CEO of OTP Bank.
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Отвратительный банк.
Ведущий специалист (Volt alkalmazott) –  Москва2019, július 14.
Нет никаких человеческих условий, отношения хуже некуда. Начальство очень-очень неадекватно.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 1NemJelentés
Венгерский банк
Специалист по компенсациям и льготам (Volt alkalmazott) –  Санкт-Петербург2019, július 1.
Хороший офис
Зарплата в установленный срок
Очень много задач , требуются многофункциональные сотрудники с отличным знанием Excel
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 1NemJelentés
kicsit szarabb csak, mint a katonaság...
értékesítés támogató (Volt alkalmazott) –  Dunántúl2019, június 6.
Amikor a szervezetlenséget szigorral próbálják orvosolni, amikor a feltételek hiányát az elvárások emelésével ellensúlyozzák az hosszútávon nem a minőségi szolgáltatás irányába vezet.
A betérő ügyfél csak egy statisztikai tétel aki potenciális áldozatként részese lehet a szent excell táblának.
A család csak egy probléma ami hátráltat abban, hogy szabadidődben is a cég felemelkedését, a nagyobb profitot szolgáld.
Pro érvek
- kiszámítható, tervezhető, az átlagot némiképp meghaladó jövedelem.
Kontra érvek
- magánélet semmibe vétele, Tsz-könyvelőből átavanzsált középvezetői és kontrolling állomány
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 10NemJelentés
Alapvetően nem rossz munkahely.
Számlavezető munkatárs (Volt alkalmazott) –  Polgár és Hajdúnánás2019, május 14.
Alapvetően nem volt rossz banki alkalmazottként dolgozni.
Pro érvek
jó fizetés és juttatások, tiszta, igényes környezet, jó kis csapat
Kontra érvek
kisgyerekeseknek nem a legjobb a túlmunka miatt
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 7NemJelentés
Хороший коллектив
Эксперт прямых продаж (Volt alkalmazott) –  Волгоград2019, április 27.
Хорошо работать, если нет семьи и детей. В противном случае, семья тебя просто перестаёт видеть. Постоянная текучка, от этого график меняется несколько раз в день
Pro érvek
Никто не контролирует во время работы
Kontra érvek
Выходные в графике могут "ускользать", часто не хватает сотрудников (т.к если кто-то заболел, забирают выходные). Работа по времени работы торговой точки--до 20.00, 21.00 - если есть дети - это нереально
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 2NemJelentés
Ситуация как и у всех банков, мотивация более менее
кредитный специалист (Volt alkalmazott) –  Краснодарский край, г. Краснодар2019, március 22.
Заплата не особо большая, мотивация более менее, есть проблемы с обслуживанием самого банка (горячая линия, банкоматы). Коллектив дружный, руководство адекватное.
Pro érvek
график можно максимально урегулировать
Kontra érvek
нет ДМС, точки продж зачастую далеко от дома и выбрать не всегда удается
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 2NemJelentés
Kellemes környezet, segítőkész közeg
Hostess (Jelenlegi alkalmazott) –  Kecskemét2019, március 17.
Mind vezetőség, mind a munkatársak segítőkészen álltak a beilleszkedéshez és ebben segítettek is.
Munkaköröm számomra tejesen megfelelő volt, azt csináltam amit valóban szeretek csinálni!
Банк как начало новой карьеры
Специалист отдела обеспечения (Volt alkalmazott) –  Комсомольск-на-Амуре2019, március 11.
Собственно, этот банк можно рассматривать как старт карьеры, да, если вы в направлении IT хотите развиваться в данном банке, то лучше ищите другую компанию, так как здесь повышение возможно только если в плане бизнеса, но не в техническом.
Когда приходишь на собеседование, спрашивают изначально знания компьютера, разумеется первые мысли, что должность идет в направлении IT, но в конечном счете, ты выполняешь всю работу за завхоза,IT, логистики, а соотношение выполняемых обязанностей сильно разнится по отношению к заработной плате.
Pro érvek
ГСМ, своевременная оплата труда
Kontra érvek
ДМС после 3-5 лет работы в банке кроме ГО, дергают на выходных звонками от партнеров, сотрудников
отличная компания для начинающих работников в банковской сфере
Директор Управления Партнер Продаж и клиент опыта (Jelenlegi alkalmazott) –  Москва2019, március 5.
минимальные возможности для профессионального роста
Дружелюбный коллектив
Кредитор (Volt alkalmazott) –  Борзя2019, február 18.
Замечательный коллектив, и отличная компания
Пооаарлан
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNem 2Jelentés
szolgalmas, fejlődőképes, ügyfél centrikus munkatársak megbecsülése
Lakossági folyószámla ügyintéző (Volt alkalmazott) –  Budapest2019, január 31.
A munkakörnyezet kellemes, bérezés kiemelkedő, de teljesítménytől függő. Teljesítmény elismerése, egyéb juttatások .
Хорошая работа
Кредитный специалист (Volt alkalmazott) –  Троицк (Челябинская область)2019, január 13.
Есть возможность хорошо зарабатывать, расти и развиваться
Pro érvek
Дружный коллектив
Kontra érvek
Платное питание
Продуктивная и веселая атмосфера.
Эксперт прямых продаж (Volt alkalmazott) –  Сургут2018, november 20.
Получила свой первый опыт в банковском деле. Получала полную поддержку от своего руководителя, в решении некоторых сложных ситуаций. Очень веселый и хороший коллектив, всегда поможет. Была уютная и теплая обстановка, устроилась бы и обратно, но на данный, нужный мне, момент нет никакой вакансии, очень жаль.
Pro érvek
Подарки, и корпоративы.
Kontra érvek
нет.
Jó munkahely ha nincs családod
Capital and Money Market Expert (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2018, november 9.
9-ik éve dolgozom itt. Egészen addig, amíg meg nem született meg a gyerekem nem gondolkodtam el a cég elhagyásán, de azóta sajnos sok minden kiderült, hogy mit nem tud a cég, ha a munka magánélet egyensúlyról van szó.
Ami számomra még negatívum, hogy a belső képzésekért is meg kell harcolni. Nem azért mert nincs hely, hanem mert húzzák szájukat, hogy akkor te most néhány órára, vagy egy napra ki fogsz esni a munkából. Legalábbis én jártam így a közvetlen főnökömmel.

A fentieket leszámítva ez azért egy munkahely, jó fizetéssel, jó juttatásokkal.
Annak tudom ajánlani, aki nem tervezz egyhamar gyereket, vagy már túl van a kisgyerekes korszakon.
алкашня
инженер (Volt alkalmazott) –  Киев2018, november 5.
собрание алкашей. такого количества любителей выпить сутра на рабочем месте не видел нигде.
веселая атмосфера
Кредитный специалист (Volt alkalmazott) –  Москва2018, október 24.
дружелюбный коллектив, общение с людьми , молодые руководители готовые всегда придти на помощь в трудной ситуации.
Pro érvek
льготные предложение для работников банка
Kontra érvek
не выплачиваются премии, нет бесплатных обедов, нет возмещения расходов на дорогу
продуктивная атмосфера, замечательный коллектив
Кредитный эксперт (Volt alkalmazott) –  Мирный (Архангельская область)2018, október 11.
полезный опыт в данной компании. Если бы не сменный график работы-продолжала бы работать в этой организации.
Pro érvek
опыт работы с клиентами
Kontra érvek
сменный график работы
biztos munkahely
Back Office (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2018, szeptember 22.
Biztos, megszokott, rugalmas munkahely, korrekt vezetők.
Megbíztak a tudásomba és e szerint kaptam a feladatokat amiket kihívásnak tekintettem és teljesítettem.
Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: OTP Bank? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,9