OTP Bank

OTP Bank Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 205 értékelés megtekintése
Az alapbér nem túl magas, de a jutalék rendszer egész jó.Az egyéb juttatásokkal ( cafeteria,egészségpénztár és magánynyugdíj pénztár hozzájárulás)egész jóllehet keresni.Egy közepesen erős értékesítő a nettó 300.000-at hazaviszi.
Pro érvek
Kiemelkedő juttatás
Kontra érvek
Sok stressz, feszes munka tempó
Kevesebb stressz lehetne. Hosszú távon lehet tervezni.
Pro érvek
Támogatás
Kontra érvek
Monoton
Sok ügyfél, hosszú munkaidő, túlóra, magas elvűrűsok,
ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssstresz

Job Security/Advancement

Management

Job Culture

The following errors occurred:
A piros betűs napokat ne vedd kifizetett napnak!
Jutattàk ezt akkor tudomásodra mikor felmondtàl és ki kellene fizetni, mert te akkor biza nem dolgoztál... Mindent levonnak utàna ami nincs is!

A bérszàmfejtő nem hibàzik! Igen, csak 4 nap mire óhajtanak visszahívni, rossz címre küldenek papírokat nem tartjàk be az 5. napot a kilépő papírokkal " elküldtük" mondják,de a levélen a pecsét a beszélgetésünk utàni, na ez is érdekes ők nem hibàznak soha csak te! Ehhez képest emailen elküldöm a címem,de persze tök más utca nevet ír rà a világtalan! De ők nem hibáznak?

A fizetés kritikán aluli ahhoz kêpest, hogy àllandó túlóra van meg megy a csesztetés, hogy mennyit értrkesíts. Az nem számít hogy 90% ban a fiókos mem csinàlja a dolgàt meg a hátteres meg sz.r a rendszer aztán megy a levél a nem létező hàtralékról. De persze az otp nem hibàzik.

Egy egész hónapot képesek KÖTELEZŐ túlórára kiadni, " mert kevesen vagyunk, pufferelni kell màs hívàsát'

Mert ha nem maradsz akkor amit összekínlódsz prémium nem kapod meg, egy egész havi mindenapos!!! Túlórára plusz egy 10 ezrest óhajtottak adni! Ez is csak aki délelőttös volt annak kellett maradni aki délutános nem érdekes utána meg egész hónapokra délutànos voltam! Nem baj, hogy vidéki vagyok! Túlóràzz mert több az értékesítésre való lehetőség a címszó de közbe meg letiltjàk az értékesítést.

Amikor én kezdtem ( 1.5) éve néger f...szal csapkodtak, hozzam a szàmokat mert nem leszek àtvéve ehhez képest az újak meg fél év alatt egy db terméket se sikerült eladni!!! A csoportvezetőnek az a szimpi aki agresszíven értékesít, az késhet elmehet
 - több...
Pro érvek
Ugródeszka talán... Jobb mint a csövezés
Kontra érvek
Ócska fizetée, szr vezetőség túlóra, kivételezés
Rengeteget tudsz tanulni, de ha nem lassítasz, akkor könnyen juthatsz arra a szintre, ahol az ott dolgozók nagy része van. Kiégsz, elkezdesz munka után meginni 1-2 pohár bort, aztán jön a nyugtató, mert különben nem tudsz aludni, és ha nem tudsz aludni, akkor nehéz hozni a tervszámokat. Ha nem hozod a tervszámokat, akkor megfenyegetnek, hogy elveszíted a pozíciódat, vagy nem hosszabítják meg a szerződésedet. Rengeteg ügyfél van, ami sokszor jó, de nagy átlagban inkább teher. Egy ügyintézőre az elviselhetőnél jóval több ügyfél jut. Ezek a budapesti nagy fiókokra igazak. Ha vidéken vagy egy 3 fős kisfiókban, akkor az nyílván ezerszer nyugodtan, cserébe ott nem keresel szinte semmit.
25 perces az ebédszünet, amit jól kompenzál az állandó túlóra.
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Minden amit felsoroltam
Now, I'm working in the OTP Bank center, and I tought that I can improve myself in this profession, but I've got a boss, who is clever but don't understand people. She keep all of the main projects and I (and the others) rarely get important tasks (I can't evolve).
My salary is an average income in Hungary but it is very short.

I've got lot of goals, but they need money.

The other colleges are kind and helpful, I love them, but I would like to come to know other people.

I haven't got own family so I'm ready to travel.
Pro érvek
Flexible work time
Kontra érvek
Bad salary
Aki egy kicsit is öntörvényű és nem szereti, hogy kötélen táncoltatják, nem dolgozik itt. Persze, tiszta munkahely, presztízs, elmondhatod, hogy a legnagyobb bankok egyikében dolgozol... de ennyi! A főnökök tényleg csak főnökök! Rengeteg mindent elvárnak, ami teljesíthetetlen sokszor. Nincs ügyfél, csak a 80 éves Mari néni, akinek hiába mondják, nem tudsz értékesíteni és eladni semmit... pedig a főnök ezt követeli! Vagy a középkorú házaspár, akik gyűlölködéssel jönnek, mert annyira útálják a bankot, és rajtad csattan, persze te ülsz ott, és mintha te lennél a hibás, hogy a számláról sokat vonnak kezelési költségre. Sokan jönnek be, de mind csak gyors tranzakciót végez vagy panaszkodik. Munkatárs pedig nincs. Belefulladsz abba, hogy hívd az ügyfelet egymás után, egy másodperc kihagyás se legyen, mert akkor jujjuj, jön a főnök, és rád szól, nem lesz jó a várakozási idő, mert Pista bácsi 2 perccel később tudta befizetni a közös költséget. Te megteszel mindent, hogy a számokat hozd...cserébe annyit kapsz, hogy hó végén nem a minimálbér figyel vissza a számládon éppen. Igen, ha nem értékesítesz, nem vagy gátlástalan, ebből a fizetésből nem élsz meg. Minimálbér és egy kicsi. Ezt kapod, egy évig. Utána az alapbért növelik, egy kevéssel. A főnökök pedig csak mondják, számon kérnek, minden egyes nap, többször. Nem éppen baráti és egyenrangú, emberi hangnemben. 25 perc ebédszünet. Ennyi jár egy napra. Az illemhelyiséget csak úgy használd, hogy előtte közöld, miért állsz fel a pulttól. Mintha egy soron dolgoznál. A kollégák folyamatosan figyelik mikor és mit csinálsz, mit mondasz. Nehogy - több...
Pro érvek
Presztízs
Kontra érvek
Bér, humanitárius hiánya
Jó munkahely volt, kellemes munkahelyi környezettel.
Pro érvek
Ebédlőhelyek a közelben
Kontra érvek
Előrelépés nehéz
Amikor a szervezetlenséget szigorral próbálják orvosolni, amikor a feltételek hiányát az elvárások emelésével ellensúlyozzák az hosszútávon nem a minőségi szolgáltatás irányába vezet.
A betérő ügyfél csak egy statisztikai tétel aki potenciális áldozatként részese lehet a szent excell táblának.

A család csak egy probléma ami hátráltat abban, hogy szabadidődben is a cég felemelkedését, a nagyobb profitot szolgáld.
Pro érvek
- kiszámítható, tervezhető, az átlagot némiképp meghaladó jövedelem.
Kontra érvek
- magánélet semmibe vétele, Tsz-könyvelőből átavanzsált középvezetői és kontrolling állomány
Alapvetően nem volt rossz banki alkalmazottként dolgozni.
Pro érvek
jó fizetés és juttatások, tiszta, igényes környezet, jó kis csapat
Kontra érvek
kisgyerekeseknek nem a legjobb a túlmunka miatt
Mind vezetőség, mind a munkatársak segítőkészen álltak a beilleszkedéshez és ebben segítettek is.
Munkaköröm számomra tejesen megfelelő volt, azt csináltam amit valóban szeretek csinálni!
A munkakörnyezet kellemes, bérezés kiemelkedő, de teljesítménytől függő. Teljesítmény elismerése, egyéb juttatások .
9-ik éve dolgozom itt. Egészen addig, amíg meg nem született meg a gyerekem nem gondolkodtam el a cég elhagyásán, de azóta sajnos sok minden kiderült, hogy mit nem tud a cég, ha a munka magánélet egyensúlyról van szó.
Ami számomra még negatívum, hogy a belső képzésekért is meg kell harcolni. Nem azért mert nincs hely, hanem mert húzzák szájukat, hogy akkor te most néhány órára, vagy egy napra ki fogsz esni a munkából. Legalábbis én jártam így a közvetlen főnökömmel.

A fentieket leszámítva ez azért egy munkahely, jó fizetéssel, jó juttatásokkal.

Annak tudom ajánlani, aki nem tervezz egyhamar gyereket, vagy már túl van a kisgyerekes korszakon.
Biztos, megszokott, rugalmas munkahely, korrekt vezetők.
Megbíztak a tudásomba és e szerint kaptam a feladatokat amiket kihívásnak tekintettem és teljesítettem.
Fiatalon kerültem az OTP Bankhoz. 15 év alatt nagyon sok minden elsajátítottam az Ügyfélkapcsolat, számlavezetés és a banki szemlélet területén.
Háttér munkatárs, ügyfélszolgálati munkatárs, számlavezető, ATM trezor felügyelet, értéktáros, csoportvezető munkakörökben megálltam a helyem, mivel nagy rálátásom volt a banki műveletekre és a banki elvárásokra.
Pro érvek
ügyfélszolgálat a hozzám legközelebb álló szakma
Kontra érvek
nem volt rossz tapasztalatom
Mindenben jóindulattal közepes (amikor ott voltam)
Értékes tapasztalt munkatársakat nem becsülték, újakat 0 tapasztalattal magasabb státuszba felvettek, az osztály össze is omlott.
Pro érvek
cafeteria
Kontra érvek
lsd értékelés
fiatalon jó volt ott kezdeni, az alapok elsajátítására tökéletes.
Pro érvek
Kedves munkatársak
Kontra érvek
kényelmes munkakörnyezet
Az igazságtalanság és túlhajszoltság jellemezte a helyet.
I had a great time working in the biggest bank of Hungary. It has the most clients of the country.
I had the chance to work there and they trained me in many things, such as changing valute, saving money, insurance, etc. I had many experiences in keeping in touch with the clients. I loved working there because it was not boring. I had a lot of type of work.

As being the oldest bank of Hungary , it has a great culture life, the well-working employees has premiums and can get journeys inside the country. Many thanks for the OTP Bank Nyrt for giving me an opportunity to work with them.
Pro érvek
premiums
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: OTP Bank? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,9
3,6