OTP Bank

OTP Bank Alkalmazotti bírálat

25 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 190 értékelés megtekintése
Rendezés:: Hasznosság | Értékelés | Dátum
Borzalmas mint ügyfélként mint dolgozó
Operàtor (Volt alkalmazott) –  Budapest2019, december 17.
A piros betűs napokat ne vedd kifizetett napnak!
Jutattàk ezt akkor tudomásodra mikor felmondtàl és ki kellene fizetni, mert te akkor biza nem dolgoztál... Mindent levonnak utàna ami nincs is!
A bérszàmfejtő nem hibàzik! Igen, csak 4 nap mire óhajtanak visszahívni, rossz címre küldenek papírokat nem tartjàk be az 5. napot a kilépő papírokkal " elküldtük" mondják,de a levélen a pecsét a beszélgetésünk utàni, na ez is érdekes ők nem hibàznak soha csak te! Ehhez képest emailen elküldöm a címem,de persze tök más utca nevet ír rà a világtalan! De ők nem hibáznak?
A fizetés kritikán aluli ahhoz kêpest, hogy àllandó túlóra van meg megy a csesztetés, hogy mennyit értrkesíts. Az nem számít hogy 90% ban a fiókos mem csinàlja a dolgàt meg a hátteres meg sz.r a rendszer aztán megy a levél a nem létező hàtralékról. De persze az otp nem hibàzik.
Egy egész hónapot képesek KÖTELEZŐ túlórára kiadni, " mert kevesen vagyunk, pufferelni kell màs hívàsát'
Mert ha nem maradsz akkor amit összekínlódsz prémium nem kapod meg, egy egész havi mindenapos!!! Túlórára plusz egy 10 ezrest óhajtottak adni! Ez is csak aki délelőttös volt annak kellett maradni aki délutános nem érdekes utána meg egész hónapokra délutànos voltam! Nem baj, hogy vidéki vagyok! Túlóràzz mert több az értékesítésre való lehetőség a címszó de közbe meg letiltjàk az értékesítést.
Amikor én kezdtem ( 1.5) éve néger f...szal csapkodtak, hozzam a szàmokat mert nem leszek àtvéve ehhez képest az újak meg fél év alatt egy db terméket se sikerült eladni!!! A csoportvezetőnek az a szimpi aki agresszíven értékesít, az késhet elmehet
  több... előbb szünetet túlléphet!
Van másik munkahelyen a nettó bérem annyi, mint itt a bruttó...
Ha mindennap agyvérzést akarsz kapni és egy kisült idegrendszert, mellé a kevés fizuból alkoholra akarsz költeni akkor itt a helyed! De messze kerüld!!!
  kevesebb
Pro érvek
Ugródeszka talán... Jobb mint a csövezés
Kontra érvek
Ócska fizetée, szr vezetőség túlóra, kivételezés
Ha szingli vagy és szeretsz reggeltől-estig dolgozni, akkor nagy karrier áll előtted
Vállalkozói munkatárs (Volt alkalmazott) –  Budapest2019, november 14.
Rengeteget tudsz tanulni, de ha nem lassítasz, akkor könnyen juthatsz arra a szintre, ahol az ott dolgozók nagy része van. Kiégsz, elkezdesz munka után meginni 1-2 pohár bort, aztán jön a nyugtató, mert különben nem tudsz aludni, és ha nem tudsz aludni, akkor nehéz hozni a tervszámokat. Ha nem hozod a tervszámokat, akkor megfenyegetnek, hogy elveszíted a pozíciódat, vagy nem hosszabítják meg a szerződésedet. Rengeteg ügyfél van, ami sokszor jó, de nagy átlagban inkább teher. Egy ügyintézőre az elviselhetőnél jóval több ügyfél jut. Ezek a budapesti nagy fiókokra igazak. Ha vidéken vagy egy 3 fős kisfiókban, akkor az nyílván ezerszer nyugodtan, cserébe ott nem keresel szinte semmit.
25 perces az ebédszünet, amit jól kompenzál az állandó túlóra.
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Minden amit felsoroltam
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 5NemJelentés
These days
Project Manager (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2019, október 7.
Now, I'm working in the OTP Bank center, and I tought that I can improve myself in this profession, but I've got a boss, who is clever but don't understand people. She keep all of the main projects and I (and the others) rarely get important tasks (I can't evolve).
My salary is an average income in Hungary but it is very short.
I've got lot of goals, but they need money.
The other colleges are kind and helpful, I love them, but I would like to come to know other people.
I haven't got own family so I'm ready to travel.
Pro érvek
Flexible work time
Kontra érvek
Bad salary
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Idegroncs leszel!
Számlavezető (Volt alkalmazott) –  Békéscsaba2019, szeptember 4.
Aki egy kicsit is öntörvényű és nem szereti, hogy kötélen táncoltatják, nem dolgozik itt. Persze, tiszta munkahely, presztízs, elmondhatod, hogy a legnagyobb bankok egyikében dolgozol... de ennyi! A főnökök tényleg csak főnökök! Rengeteg mindent elvárnak, ami teljesíthetetlen sokszor. Nincs ügyfél, csak a 80 éves Mari néni, akinek hiába mondják, nem tudsz értékesíteni és eladni semmit... pedig a főnök ezt követeli! Vagy a középkorú házaspár, akik gyűlölködéssel jönnek, mert annyira útálják a bankot, és rajtad csattan, persze te ülsz ott, és mintha te lennél a hibás, hogy a számláról sokat vonnak kezelési költségre. Sokan jönnek be, de mind csak gyors tranzakciót végez vagy panaszkodik. Munkatárs pedig nincs. Belefulladsz abba, hogy hívd az ügyfelet egymás után, egy másodperc kihagyás se legyen, mert akkor jujjuj, jön a főnök, és rád szól, nem lesz jó a várakozási idő, mert Pista bácsi 2 perccel később tudta befizetni a közös költséget. Te megteszel mindent, hogy a számokat hozd...cserébe annyit kapsz, hogy hó végén nem a minimálbér figyel vissza a számládon éppen. Igen, ha nem értékesítesz, nem vagy gátlástalan, ebből a fizetésből nem élsz meg. Minimálbér és egy kicsi. Ezt kapod, egy évig. Utána az alapbért növelik, egy kevéssel. A főnökök pedig csak mondják, számon kérnek, minden egyes nap, többször. Nem éppen baráti és egyenrangú, emberi hangnemben. 25 perc ebédszünet. Ennyi jár egy napra. Az illemhelyiséget csak úgy használd, hogy előtte közöld, miért állsz fel a pulttól. Mintha egy soron dolgoznál. A kollégák folyamatosan figyelik mikor és mit csinálsz, mit mondasz. Nehogy  több... már neked jobb legyen egy fokkal... nehogy neked 26 perces ebédszüneted legyen. Persze utána mennek is be jelenteni, hogy másnap mindenki előtt, igaz név nélkül, de nem a szemedbe mondják aznap mire figyelj és mit, hogyan csinálj, avagy ne csinálj.
Ez az igazság. Ez egy nagyobb fiók értékelése.
Majdnem egy évig dolgoztam számlavezetőként, de soha többet, semmi pénzért nem lennék OTP-s dolgozó!
  kevesebb
Pro érvek
Presztízs
Kontra érvek
Bér, humanitárius hiánya
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 17NemJelentés
kicsit szarabb csak, mint a katonaság...
értékesítés támogató (Volt alkalmazott) –  Dunántúl2019, június 6.
Amikor a szervezetlenséget szigorral próbálják orvosolni, amikor a feltételek hiányát az elvárások emelésével ellensúlyozzák az hosszútávon nem a minőségi szolgáltatás irányába vezet.
A betérő ügyfél csak egy statisztikai tétel aki potenciális áldozatként részese lehet a szent excell táblának.
A család csak egy probléma ami hátráltat abban, hogy szabadidődben is a cég felemelkedését, a nagyobb profitot szolgáld.
Pro érvek
- kiszámítható, tervezhető, az átlagot némiképp meghaladó jövedelem.
Kontra érvek
- magánélet semmibe vétele, Tsz-könyvelőből átavanzsált középvezetői és kontrolling állomány
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 23NemJelentés
Alapvetően nem rossz munkahely.
Számlavezető munkatárs (Volt alkalmazott) –  Polgár és Hajdúnánás2019, május 14.
Alapvetően nem volt rossz banki alkalmazottként dolgozni.
Pro érvek
jó fizetés és juttatások, tiszta, igényes környezet, jó kis csapat
Kontra érvek
kisgyerekeseknek nem a legjobb a túlmunka miatt
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 8NemJelentés
Kellemes környezet, segítőkész közeg
Hostess (Jelenlegi alkalmazott) –  Kecskemét2019, március 17.
Mind vezetőség, mind a munkatársak segítőkészen álltak a beilleszkedéshez és ebben segítettek is.
Munkaköröm számomra tejesen megfelelő volt, azt csináltam amit valóban szeretek csinálni!
szolgalmas, fejlődőképes, ügyfél centrikus munkatársak megbecsülése
Lakossági folyószámla ügyintéző (Volt alkalmazott) –  Budapest2019, január 31.
A munkakörnyezet kellemes, bérezés kiemelkedő, de teljesítménytől függő. Teljesítmény elismerése, egyéb juttatások .
Jó munkahely ha nincs családod
Capital and Money Market Expert (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2018, november 9.
9-ik éve dolgozom itt. Egészen addig, amíg meg nem született meg a gyerekem nem gondolkodtam el a cég elhagyásán, de azóta sajnos sok minden kiderült, hogy mit nem tud a cég, ha a munka magánélet egyensúlyról van szó.
Ami számomra még negatívum, hogy a belső képzésekért is meg kell harcolni. Nem azért mert nincs hely, hanem mert húzzák szájukat, hogy akkor te most néhány órára, vagy egy napra ki fogsz esni a munkából. Legalábbis én jártam így a közvetlen főnökömmel.

A fentieket leszámítva ez azért egy munkahely, jó fizetéssel, jó juttatásokkal.
Annak tudom ajánlani, aki nem tervezz egyhamar gyereket, vagy már túl van a kisgyerekes korszakon.
biztos munkahely
Back Office (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2018, szeptember 22.
Biztos, megszokott, rugalmas munkahely, korrekt vezetők.
Megbíztak a tudásomba és e szerint kaptam a feladatokat amiket kihívásnak tekintettem és teljesítettem.
Nagyon szerettem itt dolgozni.
számlavezető munkatárs, gyors pénztáros (Volt alkalmazott) –  Tatabánya2018, augusztus 14.
Fiatalon kerültem az OTP Bankhoz. 15 év alatt nagyon sok minden elsajátítottam az Ügyfélkapcsolat, számlavezetés és a banki szemlélet területén.
Háttér munkatárs, ügyfélszolgálati munkatárs, számlavezető, ATM trezor felügyelet, értéktáros, csoportvezető munkakörökben megálltam a helyem, mivel nagy rálátásom volt a banki műveletekre és a banki elvárásokra.
Pro érvek
ügyfélszolgálat a hozzám legközelebb álló szakma
Kontra érvek
nem volt rossz tapasztalatom
közepes
Kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati tanácsadó (Volt alkalmazott) –  Budapest2018, március 13.
Mindenben jóindulattal közepes (amikor ott voltam)
Értékes tapasztalt munkatársakat nem becsülték, újakat 0 tapasztalattal magasabb státuszba felvettek, az osztály össze is omlott.
Pro érvek
cafeteria
Kontra érvek
lsd értékelés
Innovatív vállalat
Lakossági ügyfélszolgálati munkatárs (Volt alkalmazott) –  Budapest VIII. kerület2018, március 4.
fiatalon jó volt ott kezdeni, az alapok elsajátítására tökéletes.
Pro érvek
Kedves munkatársak
Kontra érvek
kényelmes munkakörnyezet
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNem 6Jelentés
Kellemes munkahely
Deviza ügyintéző, csoportvezető (Volt alkalmazott) –  Budapest2018, február 23.
Az igazságtalanság és túlhajszoltság jellemezte a helyet.
OTP, the job of opportunities
Bank Clerk (Volt alkalmazott) –  Budapest2018, február 1.
I had a great time working in the biggest bank of Hungary. It has the most clients of the country.
I had the chance to work there and they trained me in many things, such as changing valute, saving money, insurance, etc. I had many experiences in keeping in touch with the clients. I loved working there because it was not boring. I had a lot of type of work.
As being the oldest bank of Hungary , it has a great culture life, the well-working employees has premiums and can get journeys inside the country. Many thanks for the OTP Bank Nyrt for giving me an opportunity to work with them.
Pro érvek
premiums
Great place knowing more about bank system.
Business Analyst - Retail controller (Volt alkalmazott) –  Budapest, Hungary2017, október 2.
If you can work under pressure this is the place for you. I could studied a lot there. I have a lot of different tasks. Coworkers were very helpful. I studied a lot about bank system.
Pro érvek
improved my skills
Kontra érvek
sometimes stressful
Közepesen jó munkahely
SAP támogatási menedzser, pénzügyi főelőadó (Volt alkalmazott) –  Budapest2017, július 7.
Önállóságot és proaktivitást igénylő munkahely. Vezetőtől függően előrelépést biztosítanak a tanulásban, továbbképzések terén. Csak a fiatalokat támogatják.
Kellemes, kulturált munkahely
ügyintéző (Volt alkalmazott) –  Szombathely2017, március 22.
Napi kapcsolatban voltam ügyfelekkel, referensként követtem az ügyfelek befektetéseinek lejáratát, időpontot egyeztettem további értékesítésekhez. Befektetési tanácsokat adtam, illetve számlákkal kapcsolatos ügyeiket intéztem.
Bankkártya reklamációk stb. Nagyon élveztem a napi kapcsolattartást.

Sokat tanultam a banki ügyintézésről, az értékpapírokról, részvényekről.
Pro érvek
Önkéntes pénztári munkáltatói befizetések
Kellemes, nyugodt környezet.
Számlakezelési munkatárs (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2017, március 5.
Kellemes, jól megközelíthető munkahely. Kiszámítható munkaidő.
Pro érvek
Egyéb juttatások
Nagyon jó vezetőség és jó munkahelyi légkör volt
Titkárnő, kintlévőség kezelő,call center (Volt alkalmazott) –  Budapest2017, január 18.
Teret kaptam minden újításnak, mely munkám során kialakult ügyvitellel kapcsolatban felmerült. Értékelték munkabírásomat és alkalmazkodó képességem, miután elég sok munkafolyamatba bekapcsolódtam. "Fregoli" embernek számítottam, akit bármely munka pozícióba át tudtak helyezni a megszerzett és alkalmazott tudásom alapján.
Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: OTP Bank? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,9

OTP Bank - értékelések munkavégzés helye szerint