Országos Mentőszolgálat

3,5Munka és magánélet egyensúlya
2,0Bér és juttatások

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 5 értékelés megtekintése

Kellemes összetartó kollektíva,bármikor bármiben számíthattunk egymásra

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Az életem eddigi legjobb munkahelye volt Bármikor ujrakezdeném,bár a fizetés gyenge de ez egy életcél

kellemes munakörnyezet és kultúrált pihenőhelyiség

Szakmai pályafutásom során betöltött munkaköreimben szerzett, széleskörű tapasztalatom és tudásom a elvárásoknak megfelelő, és biztos alapot jelent a magas színvonalú eredményes munkavégzéshez. Az elmúlt 15 év folyamán személyügyi vezetői, illetne népegészségügyi, közegészségügyi munkakörökben sok olyan tapasztalatot szereztem, melyeket a felsorolt feladatok megoldása során jól hasznosíthatok, és ezzel hozzájárulhatok Intézetük sikeres működéséhez. Nagyon jó kommunikációs, rugalmas és dinamikus, terhelhető, kitartó és elkötelezett embernek tartom magam, aki magával tudja ragadni kollégáit, és képes a folyamatos tanulásra, és az új ismeretek folyamatos megismerésére elsajátítására. Számítógépes adatbázisokkal való munkavégzésemet fejlesztette a Mentőszolgálatnál és az Országos Idegsebészeten kórház-higiénikusként végzett (EFRIR, ma már OSZIR) rendszerben való alrendszerekben végzett kötelezően jelentendő megbetegedések felvitele.

Pro érvek

10% kedvezmény meleg ételek elfogyasztásakor, kellemes kultúrált pihenőhelyiség kialakítása

Kontra érvek

kiszámíthatatlan pihenő és ebédidő- a munka jellegéből adódóan

További Országos Mentőszolgálat-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Országos Mentőszolgálat? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 3,5/5 csillag
Bérezés/juttatások: 2,0/5 csillag