Országos Mentőszolgálat
Vélemény írása
Összes értékelés megtekintése – Országos Mentőszolgálat

Országos Mentőszolgálat

Munkavállalói értékelés – Országos Mentőszolgálat

Kellemes munkahely, jó csapatmunka.

Fejlődő, megbízható munkahely, rugalmas munkaidő beosztással.

Kellemes összetartó kollektíva,bármikor bármiben számíthattunk egymásra

Az életem eddigi legjobb munkahelye volt Bármikor ujrakezdeném,bár a fizetés gyenge de ez egy életcél

Jó munka hely

Szellemileg és fizikailag megterhelő. Magas szintű szakmai elhívatottság jellemző dolgozóira.

kellemes munakörnyezet és kultúrált pihenőhelyiség

Szakmai pályafutásom során betöltött munkaköreimben szerzett, széleskörű tapasztalatom és tudásom a elvárásoknak megfelelő, és biztos alapot jelent a magas színvonalú eredményes munkavégzéshez. Az elmúlt 15 év folyamán személyügyi vezetői, illetne népegészségügyi, közegészségügyi munkakörökben sok olyan tapasztalatot szereztem, melyeket a felsorolt feladatok megoldása során jól hasznosíthatok, és ezzel hozzájárulhatok Intézetük sikeres működéséhez. Nagyon jó kommunikációs, rugalmas és dinamikus, terhelhető, kitartó és elkötelezett embernek tartom magam, aki magával tudja ragadni kollégáit, és képes a folyamatos tanulásra, és az új ismeretek folyamatos megismerésére elsajátítására. Számítógépes adatbázisokkal való munkavégzésemet fejlesztette a Mentőszolgálatnál és az Országos Idegsebészeten kórház-higiénikusként végzett (EFRIR, ma már OSZIR) rendszerben való alrendszerekben végzett kötelezően jelentendő megbetegedések felvitele.

Pro érvek

10% kedvezmény meleg ételek elfogyasztásakor, kellemes kultúrált pihenőhelyiség kialakítása

Kontra érvek

kiszámíthatatlan pihenő és ebédidő- a munka jellegéből adódóan

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Országos Mentőszolgálat? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 3,5/5 csillag
Bérezés/juttatások: 2,0/5 csillag