OncoTherm kft.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

OncoTherm kft. Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés
Értékelések kategória szerint
Mind a(z) 2 értékelés megmutatása
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Our mission is to increase the survival time of cancer patients, to improve their quality of life causing the fewest possible suffer and side-effects. Our intention is to produce high quality level medical devices to meet the state-of-the-art of oncology and tumor-therapies. Our goal is to make Oncothermia accepted among medical professions. We want to be a developer and manufacturer of our medical devices producing excellent quality and to reach a position of a globally accepted and widely used method.
Hasznos volt ez az értékelés?
3,0
Vezetőség
Családi vállalkozásként a tulajdonos és az igazgató személye ugyanaz a személy, így a döntési folyamat rugalmas és gyors volt.

Nagyon jó tapasztalat volt a német leányvállalat munkatársával közösen dolgozni.
Pro érvek
családias környezet
Kontra érvek
nincs
Korábbi munkáltató értékelése