Munkavállalói értékelés – OBI

Collaborazioni con il personale

2020, január 27.
Io ho lavorato presso OBI a CARPI devo dire che mi sono trovata veramente bene colleghi che erano sempre disponibili ma purtroppo per colpa mia che non ho voluto parlare per una situazione che mi stava facendo del male ho fatto scadere il contratto e non mi hanno rinnovato e devo essere sincera mi manca quel posto e i miei ex colleghi.
Pro érvek
Ottimo
Kontra érvek
Nessuno
2020, február 1.
Vezető (Volt alkalmazott) - Budapest
Az eladóktól kapott hozzáállás és a központtal történő kommunikáció is egy nagy nulla. Ennyi.
2019, október 29.
Advisor (Volt alkalmazott) - Kecskemét
Kecskemét, OBI 2019 áruház vezető helyettes:
Patológiás főnök.

Egy vállalat munkatársai számára a legnagyobb veszély a patológiás személyiségű vezető. A kíméletlen versenyre, az emberi értékek és érzelmek háttérbe szorítására épülő vállalati vagy intézményi működésmódban kifejezetten előnyt jelenthetnek olyan személyiségvonások, amelyek együtt járását a pszichológia a személyiség patológiás elváltozásaként értelmezi.

A borderline vagy határeseti személyiségzavarban szenvedő vezetők a neurotikus és a pszichotikus betegségek határán helyezkednek el. Jellemzően depressziós, szociális fóbiában szenvedő, időnként nagy hangulati ingadozásokat mutató egyénekről van szó. A borderline vezetőt különösen veszélyessé teszik emberi kapcsolatai. Gyakori a „bizalmasok” kiválasztása, majd a kapcsolatot megterhelő függőségi viszony kialakítása. A beosztottakat magánéleti kérdésekkel traktálja, mások ellen manipulálja, viselkedése megterhelő, személyeskedő. Kapcsolatot általában dühvel szakítja meg, lelkiismeretfurdalást ébreszt. Viselekdése kaotikus és kiszámíthatatlan, dűhkitőrésekkel füszerezve. Valamilyen szinten pszichopata is.

Sajnálom, hogy ez megtörténhet, vajon, milyen lehet a felsőbb vezetés, hogy ezt nem látja ill. nem orvosolja?
2019, szeptember 20.
Eladó (Volt alkalmazott) - Veszprém megye
Mindenki leterhelt, sok a munka kevés az ember, túlórák, sok hosszú műszsak (9-10- 11 óra). Kb 4×annyi munka jut egy emberre, mint pár évvel ezelőtt. Minimális jogok, maximális elvárások!