Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

OBI-alkalmazotti értékelés itt: Castelfranco Veneto, Veneto

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Castelfranco Veneto, Veneto2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 270 értékelés megtekintése
1,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Sono rimasto deluso da tanti fattori ma soprattutto dal mancato rinnovo contrattuale. Ti usano e poi....
Hasznos volt ez az értékelés?
2,0
Vezetőség
Impossibile il contratto a tempo indeterminato. Finisce l'anno di lavoro e sei fuori.Non assume una Cassiera-box da 8 anni , dove lavoravo sono in 4 fissi (quasi tutte oltre i 45). Ambiente poco organizzato. Le ferie te le danno quando vogliono loro perché poi devi aspettare che si sistemi la vecchia squadra per prima.Poca voglia di collaborare da parte di certi membri. Stipendio puntuale.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: OBI? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,3
270 értékelés alapján
5
67
4
62
3
75
2
30
1
36
Értékelések kategória szerint
3,1
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
2,9
3,0
Vezetőség
3,1
Céges kultúra