Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Nokia-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Software Engineer

Munkakör megnevezése
Software Engineer1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 4 766 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Nokia was a great place for learning and getting hands-on with different technologies while having a good work life balance. There are many opportunities to join different teams and projects but there is little change that you see the end result of your work. Also, adapting to constant changes was time and energy consuming.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Nokia? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,1
4 766 értékelés alapján
5
1 853
4
1 787
3
851
2
190
1
85
4,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,8
3,5
3,6
Vezetőség
3,9
Céges kultúra