Nokia
4.1 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Nokia-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Operátor

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

4.0Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
4 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 5,028 értékelés megtekintése

Produktív, kellemes munkahely.

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Ténylegesen 100%os elégedettség, mint a munka, mint a kollégák, bérezés tekintetében. Kár hogy vége lett....

Pro érvek

Cafeteria.

Kontra érvek

Nem volt.
Hasznos volt ez az értékelés?

Csak ha otthon nagyon unatkozol.....

Megszakítanak 12 órában, álló munka 12 órában (!) a fizetésem túlórával nem érte el a 90 ezer forintot sem folyamatos 12 órás műszakban. A karácsonyi jutalmam egy darab lejárt szavatosságú beigli volt egy papír szatyorban. No comment!

Pro érvek

Nincs

Fizetés, megterhelés bánásmód

nincs

Nagyon kevés volt a pénz. Eléggé nagy volt a tömeg nyomor.

kellemes munkahely

jó munkahely csak már megszünt! jóvolt szerettem ott dolgozni

Pro érvek

ingyenes étkeztetés

rövid szünet

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Nokia? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

4.1

5,028 értékelés alapján
5
1 972
4
1 860
3
897
2
201
1
98

4.0Munka/magánélet egyensúlya
3.8Bérezés/juttatások
3.5Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.6Vezetőség
3.9Céges kultúra

Nokia - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • Nokia
  • Alkalmazotti értékelések
  • Operátor
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?