Nokia
4.1 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Nokia-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Cloud Engineer

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

4.0Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
5 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 5,028 értékelés megtekintése

Best Place to Work

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
I worked 4 years in Nokia and its Awesome work culture , Nice pay hike and every year company gives Goodies. Good management and team collaborative nice. Learning scope is more , they will encourage you to do R & D on new technical skills etc. Overall in my 10 years of IT career Nokia is the Best Place to Work.
Hasznos volt ez az értékelés?

It is a good company to start your career

There is a good teamwork environment, where you could learn a lot in different topics. In case you want to test different areas, it is always a possibility to ask your manager for a change in career.

Pro érvek

Canteen

Kontra érvek

Wage could be higher

Good

A professional building locating for Nokia in Manyatha having all best available amenities. Has parking place beside it and has got good canteen where we can get all varieties of food including veg, non-veg and chinese. Has good working environment with less disturbance. Good facility and nice place to work .

Great place to work

You will get great work environment and work life balance is great. Flexible working hours. People are very friendly and they will listen you and help you in every possible way.

Nokia Bell Labs

The best place to start your career :) I have learned a lot from my collegues, best envirnoment.

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Nokia? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

4.1

5,028 értékelés alapján
5
1 972
4
1 860
3
897
2
201
1
98

4.0Munka/magánélet egyensúlya
3.8Bérezés/juttatások
3.5Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.6Vezetőség
3.9Céges kultúra
  • Vállalatok
  • Nokia
  • Alkalmazotti értékelések
  • Cloud Engineer