Nokia
4.1 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Nokia-alkalmazotti értékelés itt: Paris (75)

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Paris (75)9 értékelés

Értékelések kategória szerint

4.0Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
9 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 5,048 értékelés megtekintése

Nokia Bell Labs

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
The best place to start your career :) I have learned a lot from my collegues, best envirnoment.
Hasznos volt ez az értékelés?

Une culture d'entreprise hors classe

Une ambiance conviviale, une organisation sans faute, une belle entreprise où il fqit bon travailler.

Diverse

Head of Maintenance North West & Central Africa at Alcatel Business Development Manager Europe & South at Alcatel Services Bid Manager France & Belgium at Lucent Technologies Product Project Leader at Lucent Technologies Technical Support Engineer at Lucent Technologies

Una excelente práctica

Hice parte de Alcatel-Lucent como practicante en el departamento legal y de finanzas. Fue una excelente escuela y excelente primer trabajo.

Un fleuron de l'industrie française

Excellente entreprise où on combine professionnalisme, excellence et culture du mérite.

Pro érvek

respect des salariés

Kontra érvek

errance technologique face la concurrence asiatique

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

L'aspect le plus difficile dans ce poste

Trouver sa place au sein de l'équipe en tant que stagiaire. Une équipe assez individualiste au sein de laquelle les stagiaires n'avaient pas une place importante.

société humaine et environnement agréable

Nokia était une très bonne société et la valeur humaine était respectée elle a su rester humaine malgré l’évolution les managers étaient compétents et humains des possibilités d’évolution

Pro érvek

ce

pas

environnement multiculturel et haute technologie

+ diversité des projets + techno + collaboration international - perspectives

Excellent premier stage

Alcatel m'a donné l'envie de travailler en trésorerie centrale. Très bon management.

Pro érvek

Equipe disponible et pédagogue

Pas d'embauche possible à la fin du stage

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Nokia? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

4.1

5,048 értékelés alapján

4.0
Munka/magánélet egyensúlya
3.8
Bérezés/juttatások
3.5
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.6
Vezetőség
3.9
Céges kultúra
  • Vállalatok
  • Nokia
  • Alkalmazotti értékelések
  • Paris (75)