New Yorker
Munkavállalói értékelés – New Yorker

sajnos rossz véleményem van róluk

2017, november 13.
newyorkert mint munkahelyet senkinek se ajánlanám a vezetőség úgy bánik a beosztottakkal mintha valami zsák szemét lenne .
2016, november 6.
Azonos munkakör
Kisegítő-Eladó (Volt alkalmazott) - Szeged
A évek során rengeteget tanultam, nagyon szerettem ott dolgozni.
2018, október 11.
Azonos hely
Shop Assistant (Volt alkalmazott) - Pest
it was nice work place to meet people at the same time hard job with low price of salary the stuff not that much good for outside people and for customers.
Pro érvek
long hour
2019, július 2.
Árufeltöltő, kasszás (Volt alkalmazott) - .
Ha egy szóval kéne jellemeznem, az lenne: "undorító"'
Nem, nem az hogy mocskos vagy ilyesmi, egyszerűen maga a munka undorító. Hogy miért? Hol is kezdjem... ahová folyamatosan keresnek embereket felvételre, ott bizony baj van... jelentkeztem, fel is vettek azonnal. Első napokon már olyan kimerült voltam, hogy azt hittem összeesek nap végére. 11 órázni kellett, vagy 8 órázni, konkrétan legszívesebben levágtam volna a lábam műszak végére... folyamatosan járkálni kellett mint a mérgezett egér, mert a vásárlók bevisznek 30 féle ruhát a fülkébe, ebből hármat megvesznek, azt a ,27-et a vállfára se rakják vissza, letapossák a földre. Mire kiürítettem 3 fülkét a kb 10-ből, már az a 3 is újra tele volt. Vállfázni kellett, utána egyesével megkeresni a helyét mindnek. Mire ezzel végzel, mehetsz újra fülkét üríteni. Egész nap le sem ülhetsz, ha ülve hajtogatsz egy legalsó polcon levő ruhaköteget, azonnal rádszólnak hogy ne ülj. Csak a szünetedben ülhetsz le... minden egyes hétvégén dolgoztam. Mikor odamentem, már felvételkor meg volt ígérve nekem egy bizonyos hétvége... terveztem magamnak akkora programot, erre a beosztáson láttam hogy beosztottak arra a hétvégére...

Állítólag jár 2 napos hétköznapi szabadnapok is,bár én sose kaptam.

Mindig csak egy napokat kaptam ami jóformán semmire sem elég. Nem tudtam soha a családommal lenni, mivel reggel 9-től este 8-ig dolgoztam. Egyáltalán nem családbarát munkahely, semmire nincs időd. Fárasztó, borzalmasan igénybe vesz... és káros is, rengeteg ruhapor van ott amit folyamatosan belélegzel, és a tüdődre megy.
Pro érvek
Nincs!
Kontra érvek