NCR-alkalmazotti értékelés itt: Törökszentmiklós

Törökszentmiklós1 értékelés
Mind a(z) 2 413 értékelés megtekintése
Ez a cég ATM-eket gyárt.
Egy műszakot ledolgoztam, de azóta sem fizették ki.

Nagyon nem tetszett a munka, ami monoton volt, ráadásul olyan fiatalemberekkel dolgoztam, akik egész műszak alatt ezen a színvonalon beszélgettek.

"g*ci voltam hétvégén Ozorán b@ssz*tt jó volt, ezt megd*gt*m, azt megsz*parttam..."

Én a gyártósor végén teszteltem a ATM automatákat, hogy kiadja-e a megfelelő mennyiségű bankjegyet.

Illetve elveszi-e a bankjegyeket.

Az egyik tesztelési folyamat végén eltört egy kis műanyag ajtó, az én hibámból kifolyólag a nagy biztonsági zajtót túl hamar zártam vissza.

A termelési egység vezető, vagy nem tudom mi volt a pozíciója ott ordítozott és anyázott, mert ugye jeleztem neki, hogy mi történt, és, hogy az én hibám.

Ami jó, hogy jött egy másik úr, aki pillanatragasztóval visszaragasztotta az egészet, és utána ezt teszteltem, ki-be zártam-nyitottam.

Aztán végül az egész pénztár gépet jónak nyilvánították, és ment a csomagolós brigádhoz.

Azért remélem, hogy tudják használni valahol Nyugat-Európában.

Annyi pozitívum volt abban az egy napban, hogy megismertem hogyan néz ki egy ATM automata.

Aki oda közvetített HR-s nő, neki is írtam, hogy adja meg annak a hölgynek a nevét, akihez Ő ajánlott, és aki a cég HR-ese. Ezt nem kaptam meg, de végül kinyomoztam, írtam is nekik, de azóta sem fizettek ki. (3 éve)

Én ezt a munkahelyet nem ajánlom senkinek.

Nagy amerikai multi cég, akiknek kellenek szalad melletti összeszerelő rabszolgák, ennyi.