National Instruments

National Instruments Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 320 értékelés megtekintése
tempós
Jo munkahely, Pörgős környezet, A fizetés nem rossz
Pro érvek
cafateria
Kontra érvek
sok a túlóra
Munkahely fejlett struktúrával, de alacsony vállalati kultúrával
Egy tipikus munkanap tele meetingekkel. A hirdetett vállalati kultúra nem érvényesül a gyakorlatban.
Tele van pozitív és Negatív dolgokkal
Ez a munkahely annak teljesen megfelelő aki nem akarja, hogy béremelésben normálisan részt vegyen! Hiába vagy azaz ember aki folyamatosan Staff A, vagy Material H. 3 kategóriás vagy azaz ő általuk kiváló dolgozó és egyedül elengedett kézzel tudsz munkát végezni, vagy ujjakat betanítani 3-4 hetente, mert folyamatosan mennek el az emberek.
Akkor neked ez jó, ha sok sok év távlatában is legjobb esetben, ha fejlesztesz és minden túlórán ott vagy kapsz egy olyan 30-40 ft bruttó béremelést, akkor ez a te helyed!

Ping pong, csócsó, stb... nem az operator munkavállalóknak van, csak az irodistáknak, a 2 X 20 perc szünetben nem lehet csócsózni sima melósnak.

Ez a kérdőív is az ő általuk megadottak alapján lett megírva! Olyan kérdésekkel, hogy még véletlenül se tudd elmondani, lehúzni rendesen a céget! Pl: HAON vagy a Dehír oldalakon már hozzá sem lehet szólni a cégről megosztott posztokhoz, hiszen már olyan szinten van ez a cég mint a Tiszaújvárosi JABIL ahol már szinte mindenki megfordult és híre ment, lassan a kutya nem akar már oda menni dolgozni! Kicsivel 1000 ft feleti bérek, hol ott már más cégek főleg újak 1500 felett adnak! Ennek a cégnek NEM célja megtartani a régi dolgozott. Mindegy mit tettél le az asztalra, jó munka, betanítottál másokat, problémás területtel foglalkoztál, vagy minden túlórán részt vettél, senkit nem fog érdekelni, mottójuk, aki menni akar az hadd menjen, mindegy ki vagy mindegy mit tettél az évek alatt!!! 10-15 és 20 éves hűség bónusz is 200.000 ft legalább vagy 50-50 ezer forint lenne a különbség! Iszonyatos árbevétel, népbutítás, kicsi fizetés.
Nice enviroment
Friendly workplace with nice colleagues and bosses
Lehetne egy jó munkahely is ( de nem az)
2 évet dolgoztam ott mint raktáros, voltak jó és kevésbé jó élményeim.
Jó volt a cafeteria és a munkahelyi környezet, még azt mondom egész jó hely is lehetne( de nem az :)

A bérek annyira alacsonyak, hogy míg ott voltam a fél raktár kicserélődött...mire betanítottad talált jobbat és elment az ember...

A vállalati kultúra egy jó nagy kamu! Volt egy ezredes aki többször megalázta az embereket,amiatt is elmentek sokan. ezt mondjuk nem tudom hogy engedheti meg magának egy ilyen kaliberű cég, de biztos sorban állnak a munkavállalók a bejáratnál. vagy nem?!
Pro érvek
cafeteria
Kontra érvek
vezetők, fizetés
Itt a vége
Hanyatló kultúra, gyenge "vezetők".
Nagyon kevés fizetés. Csak a végső esetben "dolgozz" itt.
Egy nagy átverés
Raktári anyagkezelőnek jelentkeztem és dolgoztam itt. Először is gyártási operátorként van mindenki bejelentve hiába más a munkaköre. Így tudják megoldani, hogy ne kelljen megadni a szakmunkás minimálbért. Bérről nem beszélnek csak az utolsó interjú után mikor felhívnak akkor közlik, hogy mennyiért alkalmaznának, határozott időre amit hosszabbítgatnak, határozatlan szerződésről és tisztességes bérről, fizetésemelésről ne is álmodjon senki. Három év után a raktárban még mindig fél éves szerződéssel és minimálbérközeli fizetéssel büszkélkedhetem sokadmagammal. Természetesen az elvárások a bérrel ellentétben folyamatosan nőnek. Szenteste és Szilveszterkor alap hogy be kell menni túlórázni.Az adóbevallásba pedig villamosberendezés összeszerelőként vagyunk feltüntetve. Egy igazi kirakatcég, kívülről megy a reklám, de belül egy kalap...
Pro érvek
viszonylag könnyű munka
Kontra érvek
nagyon kevés fizetés
Nem a teljesítmény számít
A kezdetektől ott voltam. Az első 15-16 év tényleg úgy volt,ahogy azt kifelé mutatják . Azóta volt több nagy vezető váltás és sajnos előjött az,ami addig nem volt tapasztalható. Annak megy a szekér, aki jól fekszik valakinél. Nem érdekes a teljesítmény, ha nem vagy valakivel jóban, akkor nagyon hamar kitesznek az utcára. Indok mindig lesz, a HR ilyen téren jól képzett. Ha hosszú távra tervezel és nyugodt helyre vágysz, akkor ez nem a te céged. Ha csak ugródeszkának kell vagy mert jól mutat az önéletrajzban arra tökéletes.
Pro érvek
Cafeteria
Termelésben dolgozó kolléga
Kultúra: Nagyon tudatosan felépített minden áron befolyásolni vágyó kultúra ami gyakorlatilag az ember magánéletére is szeretne hatással lenni. Sőt hatással is van. Ugyanis a mai Magyarországon, hogy sokan az NI-ban még mindig 900Ft-ot keresnek bruttóban az gyakorlatilag kritikán aluli. A vállalat a Magyar Kormány által előírt kötelező béremelésekből is kivágja magát. Minden évben Október hónapban emelnek a dolgozóknak amennyiben van kedvük. Ha nincs akkor megmarad a dolgozó számára az, hogy fél életét és legtöbb Szombatját a kapun belül tölti és mindegy, hogy fiatal vagy gyermekes vagy idős ez mindenki számára ugyanaz. És reménykedhet abban, hogy esetleg talán jövőre lesz emelése. De addig is "bizonyítás" és "fejlődés" a kulcsszavak... A fejlődés alatt az 1 területen belül minél többféle munkafolyamathoz való hozzáértést értik hogy tudd pótolni az éppen 2 hétig táppénzeskedni kívánó kollégádat.

A negyedéves "eredményhirdető" prezentációkon folyamatos vakítás folyik a fejlődésről, a rekordévről és rekordbevételről illetve a rugalmas és mindent véleményt meghallgató vezetőkről.

Munkakörnyezet: Nem tűnik rossznak de mögé nézve mégsem jó. Sőt. Nagyon szomorú, hogy egy milliárdos és nemzetközileg kiépített brand-del rendelkező vállalatnál az embernek rettegnie kell, hogy leesik egy billegő létráról. Az adott raktárban folyamatos létrahasználat van ami szomorú ebben az az, hogy a létrák erősen balesetveszélyes állapotban billegnek miközben az ember 5 méteres magasságban nyúlkál a tekercsekért.

Vezetőség: Többségében alkalmatlan emberek akik több évtizedes múlttal rendelkeznek
 - több...
Customer Quote Representative
Create quotes for French cutomers. Contact the sellers and customers via phone, skype, email. Use discount on quote and work together with Order Management Team.
Egy nagy kamu az egész. Kifelé teljesen mást mutatnak, mint ami itt megy. A bérek alacsonyak, csak ígérgetések mennek, de semmi nem változik.
A munka elég laza általában, de kötelező túlórák negyedév végén, Szenteste és Szilveszterkor is. Az órabérek a béka se@@e alatt.
Pro érvek
Jo a cafeteria rendszer
Kontra érvek
Alacsony fizetés, túlórák, tuskó vezetők.
Kellemes munkahely
Jó munkahely, sok plusz szolgáltatással pl edzőterem, stílusos környezet és családias légkör.
Pro érvek
Olcsó büfé, sok szünet, gyönyörű munkakörnyezet
Kontra érvek
Kevés fizetés
Csalóka összkép !
Régi dolgozó vagyok tehát van már viszonyítási alapom .. a majd 10év alatt "elfogyasztottam" jó pár csoport és műszakvezetőt .
Eleinte ez a cég egy kis létszámú , családias dolognak indult .

Viszont mióta megvan a C épület és az ott dolgozók azóta kettészakadt ez az egész . A C épületes dolgozók meg vannak becsülve , az operáció és termelés pedig semennyire .

Hiába jönnek ki a kimutatások , hogy a felmondások aránya / cég létszám az átlag alatti , hiszen szinte csak az operáció területéről mondanak fel emberek míg akik csücsülnek egész nap a fenekükön és effektíve a munkájuk értéke súrolja a nullát azok hülyék lennének elmenni plusz érződik az a fajta lenézés ami minden tekintetben üti az NI alapelveit .

A több éve itt dolgozó emberek bére olyan alacsony , hogy ha egy még nem bizonyító emberke bejön az utcáról többet keres mint én sok éves tapasztalattal és ne legyen félreértés nem irigy vagyok , sőt én hülye mai napig szívesen tanítok be újakat de pénzből élünk.

Családbarát munkahely ? Lehet ezzel hirdetik magukat de ha végigmegyünk a folyosón látjuk hogy kb 2008 óta nem nyertek hasonló díjakat ergo meg lehet élni a múltból és hangoztatni ami 8-10éve még aktuális volt ? Ez minimum nem korrekt és fals .

Debrecenen belül ez még az elfogadható szinten levő munkahely és kb fél évig ki is tarthat a lelkesedés mert nagyon jól néznek ki kívülről a dolgok , de aki át akarja látni a dolgokat az meglátja idővel , hogy ez az egész mizéria és Amerika feeling nem más mint egy rothadó alma szép papírba csomagolva .

Ami még hatalmas baj , hogy már a negyedévek első hónapja is azzal
 - több...
Pro érvek
a maga nemében nyugisan telik a nap
Kontra érvek
gyengül a színvonal, arrogáns főnökök, indokolatlanul sok túlóra, nulla szabadidő, nagyon alacsony bérezés, megbecsülés hiánya
Kellemes munkahelyi környezet, modern.
Megrendelések alapján az áruk összekészítése raklapra, ill. bizonyos termékek becsomagolása. Az összekészített áruk kiszállítása számítógépes rendszerben és fizikailag is.
Jó munkahelyi légkör
A vélemény írók java már magyarul is elfelejtett írni ? ennyire metroszexuálisok" lettetek ?

10/3

a 3 csak a régi jó fej kollégák miatt.

negatívumok közül pár:

fél éves szerződések így nem lehet hosszú távon tervezni, negyed éves zárások emiatt egyre többet kell bent rohadni, nem nagyon vannak ünnepek és sokat kell menni hétvégén is.irritáló liberális szemlélet.ha valaki nem úgy gondolkodik mint 1-2 vezető, máris nézhet más munka után. A szép és jó dolgok amik a köztudatban vannak a C épület értelmiségi emberkéitől származhatnak annyira pepitában látják a világot ' Nem életre valóak, az ilyeneket anno ledobták a taigetoszról,agymosott jól kereső lúzerek lettek. Más részlegen totál negatív az összkép csak nem mernek róla beszélni mert féltik az állásukat. Egyáltalán nem család barát munkahely,bérezés rendkívül alacsony raktári és termelői szinten. A 100 éves baromság nevetséges,de méginkább az idegesítő hogy jó pár kis vezető fanatizálódott.. Debreceni viszonylatban elfogadható munkahely de közel sem olyan jó mint amilyennek beállítják.

Nem fogják beismerni de a munkavállalók két részre vannak szakadva. Nagyon 'okos C épületes emberkékre, és a tisztességes B épületes kétkezi munkásokra. A C -sek meg vannak becsülve és honorálva a B-ek meg nem. utóbbinál kivételek a nagyobb vezetők...

Amikor érettségiztünk volt egy évfolyamtársam. Tipikus lúzer, fikazabáló hazudgálós kétszínű kocka volt. Most az NI-nál kisfőnök x részlegen. Valahogy lediplomázott és most itt játssza az eszét.

És sok hozzá hasonló van. Irritáló és kiábrándító..
Pro érvek
közel van a lakásomhoz
Kontra érvek
nagyon sok minden de nem merülünk el a részletezésben
I worked in my profession
This kind of work was new for me, and i was so excited at all day. The management was fair and we could work as a team. All the day we were so busy we should finish with the part-tasks before the time ellapsed.
Pro érvek
My colleges
Kontra érvek
When the machines not ran properly
Feel free yourself during the daily work!
Basicly it is an open company with strong Lean culture. High mix production determines the typical daily work of engineers. I learned decision making and decision preparation techniques for Management. And also that the "selling of your work" is as important as "what you did".
Best workplace in Hungary
Very good work-life balance. Good management and also well trained professional employees. Employees follow the "NI-way" that means positive attitude in both technical and personal behavior.
There is always been a good way of being proactive and being a member of an important IT project that are full of challenges.
beaucoup de convivialité et faciliter d'adaptation
National Instrument est une grande famille dans laquelle chacun à une reconnaissance,une place et où il règne une atmosphère de travail très agréable.
További National Instruments-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: National Instruments? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,8
4,1