National Instruments Alkalmazotti bírálat

7 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 245 értékelés megtekintése
Rendezés:: Hasznosság | Értékelés | Dátum
Kellemes munkahely
Elektronikai technikus (Volt alkalmazott) –  Debrecen2018, július 18.
Jó munkahely, sok plusz szolgáltatással pl edzőterem, stílusos környezet és családias légkör.
Pro érvek
Olcsó büfé, sok szünet, gyönyörű munkakörnyezet
Kontra érvek
Kevés fizetés
Csalóka összkép !
operation (Volt alkalmazott) –  Debrecen2017, május 5.
Régi dolgozó vagyok tehát van már viszonyítási alapom .. a majd 10év alatt "elfogyasztottam" jó pár csoport és műszakvezetőt .
Eleinte ez a cég egy kis létszámú , családias dolognak indult .
Viszont mióta megvan a C épület és az ott dolgozók azóta kettészakadt ez az egész . A C épületes dolgozók meg vannak becsülve , az operáció és termelés pedig semennyire .
Hiába jönnek ki a kimutatások , hogy a felmondások aránya / cég létszám az átlag alatti , hiszen szinte csak az operáció területéről mondanak fel emberek míg akik csücsülnek egész nap a fenekükön és effektíve a munkájuk értéke súrolja a nullát azok hülyék lennének elmenni plusz érződik az a fajta lenézés ami minden tekintetben üti az NI alapelveit .
A több éve itt dolgozó emberek bére olyan alacsony , hogy ha egy még nem bizonyító emberke bejön az utcáról többet keres mint én sok éves tapasztalattal és ne legyen félreértés nem irigy vagyok , sőt én hülye mai napig szívesen tanítok be újakat de pénzből élünk.
Családbarát munkahely ? Lehet ezzel hirdetik magukat de ha végigmegyünk a folyosón látjuk hogy kb 2008 óta nem nyertek hasonló díjakat ergo meg lehet élni a múltból és hangoztatni ami 8-10éve még aktuális volt ? Ez minimum nem korrekt és fals .
Debrecenen belül ez még az elfogadható szinten levő munkahely és kb fél évig ki is tarthat a lelkesedés mert nagyon jól néznek ki kívülről a dolgok , de aki át akarja látni a dolgokat az meglátja idővel , hogy ez az egész mizéria és Amerika feeling nem más mint egy rothadó alma szép papírba csomagolva .
Ami még hatalmas baj , hogy már a negyedévek első hónapja is azzal
  több... telik , hogy szombaton túlóra agyba főbe és ez családbarát ? Nálam ez a fogalom nem itt kezdődik az meg már minden teteje , hogy olyan itt a főnökök stílusa és mentalitása ami minimum felháborító ( tisztelet a kivételnek ) és ha megbukik az egyik poszton tolják a másikba .. Nem ez volt 10éve de nagyon nem . Én nem ajánlom senkinek . Persze szépen mutat ez a 4,1 pont és a sok szép komment de senkit se tévesszen meg , azok nagy része Austini vélemény és nem operációban dolgozók véleménye hanem mérnöki , technikusi stb :)  kevesebb
Pro érvek
a maga nemében nyugisan telik a nap
Kontra érvek
gyengül a színvonal, arrogáns főnökök, indokolatlanul sok túlóra, nulla szabadidő, nagyon alacsony bérezés, megbecsülés hiánya
Kellemes munkahelyi környezet, modern.
készáru raktáros (Jelenlegi alkalmazott) –  Debrecen2017, január 27.
Megrendelések alapján az áruk összekészítése raklapra, ill. bizonyos termékek becsomagolása. Az összekészített áruk kiszállítása számítógépes rendszerben és fizikailag is.
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNem 8Jelentés
Jó munkahelyi légkör
raktár (Volt alkalmazott) –  debrecen2017, január 14.
A vélemény írók java már magyarul is elfelejtett írni ? ennyire metroszexuálisok" lettetek ?

10/3
a 3 csak a régi jó fej kollégák miatt.
negatívumok közül pár:
fél éves szerződések így nem lehet hosszú távon tervezni, negyed éves zárások emiatt egyre többet kell bent rohadni, nem nagyon vannak ünnepek és sokat kell menni hétvégén is.irritáló liberális szemlélet.ha valaki nem úgy gondolkodik mint 1-2 vezető, máris nézhet más munka után. A szép és jó dolgok amik a köztudatban vannak a C épület értelmiségi emberkéitől származhatnak annyira pepitában látják a világot ' Nem életre valóak, az ilyeneket anno ledobták a taigetoszról,agymosott jól kereső lúzerek lettek. Más részlegen totál negatív az összkép csak nem mernek róla beszélni mert féltik az állásukat. Egyáltalán nem család barát munkahely,bérezés rendkívül alacsony raktári és termelői szinten. A 100 éves baromság nevetséges,de méginkább az idegesítő hogy jó pár kis vezető fanatizálódott.. Debreceni viszonylatban elfogadható munkahely de közel sem olyan jó mint amilyennek beállítják.
Nem fogják beismerni de a munkavállalók két részre vannak szakadva. Nagyon 'okos C épületes emberkékre, és a tisztességes B épületes kétkezi munkásokra. A C -sek meg vannak becsülve és honorálva a B-ek meg nem. utóbbinál kivételek a nagyobb vezetők...

Amikor érettségiztünk volt egy évfolyamtársam. Tipikus lúzer, fikazabáló hazudgálós kétszínű kocka volt. Most az NI-nál kisfőnök x részlegen. Valahogy lediplomázott és most itt játssza az eszét.
És sok hozzá hasonló van. Irritáló és kiábrándító..
Pro érvek
közel van a lakásomhoz
Kontra érvek
nagyon sok minden de nem merülünk el a részletezésben
Feel free yourself during the daily work!
Industrial Engineer (Jelenlegi alkalmazott) –  Debrecen, HB2015, április 15.
Basicly it is an open company with strong Lean culture. High mix production determines the typical daily work of engineers. I learned decision making and decision preparation techniques for Management. And also that the "selling of your work" is as important as "what you did".
Best workplace in Hungary
Oracle DBA (Oracle RDBMS and Applications DBA) (Jelenlegi alkalmazott) –  Debrecen, Hungary2014, január 1.
Very good work-life balance. Good management and also well trained professional employees. Employees follow the "NI-way" that means positive attitude in both technical and personal behavior.
There is always been a good way of being proactive and being a member of an important IT project that are full of challenges.

Tekintsen meg National Instruments további értékelést

Esetleg próbálja meg ezt:

Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: National Instruments? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,9

National Instruments - értékelések munkavégzés helye szerint