Morgan Stanley
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Morgan Stanley-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Software Engineer

Munkakör megnevezése
Software Engineer1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 3 986 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I was there for almost 3 years, you have the possibility to learn a lot about huge software systems and enterprise software development practices (both good and bad).

Your personal career and the way that can evolve only partially depend on you, it is 100% influenced by your manager and an MD level person. There are some unwritten rules in many groups which will not let you to get promoted despite the effort and results you put in.
Pro érvek
good extra benefits
Kontra érvek
work life balance can be hard when you have to do releases in the weekend and it's not paid
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Morgan Stanley? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,9
3 986 értékelés alapján
5
1 368
4
1 320
3
863
2
255
1
180
3,7
Munka/magánélet egyensúlya
3,7
3,3
3,5
Vezetőség
3,6
Céges kultúra
Morgan Stanley - értékelések munkavégzés helye szerint