Morgan Stanley
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Morgan Stanley-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Product Data Specialist

Munkakör megnevezése
Product Data Specialist2 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 4 004 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Kulturalt, tiszta irodai kornyezet.
Megfelelo fizetes.

Modern irodaeszkozok.

Fizestes illetve egyeb juttatasok lehetnenek versenykepesebbek.
Hasznos volt ez az értékelés?
3,0
Vezetőség
Alapjában véve a Morgan Stenley egy átlag multi cég, előnyei a versenyképes fizetés és nem kötelező a túlóra, de opcionális ha valakinek jól jön a pénz.
A munkahelyi kultúra is jó, de nem a vezetőség, inkaább az emberek összefogása és az összetartás miatt.

A munkában tapasztaltam stresszesebb iőszakokat és laza napokat is, ez poziciótól és csapattól is függ, de alapjában véve ez is átlagosnak mondható, de azért az elvárás a tempós munka.
Korábbi munkáltató értékelése