Morgan Stanley
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Morgan Stanley cég munkavállalói értékelései a Finance Associate állásra itt: Budapest

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 4 014 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A fast paced company with high expectations from its employees. Encouraging environment with high tech infrastructure and first class service. Management is supportive and motivating. Lots of in-house trainings. Very nice that the company puts big emphasis on work-life balance.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Good work place, Flexible hours, Work life balance, Valuable experience, Prestigious company I really enjoyed working there. I learned a lot about finance, management and budgeting.
Pro érvek
ok
Kontra érvek
ok
Korábbi munkáltató értékelése