Morgan Stanley
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Morgan Stanley cég munkavállalói értékelései a Business Analist (m/v) állásra itt: Budapest

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 4 014 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Een reguilere werkdag van 9 tm 6 uur. Wat ik heb geleert: - klanten relaties behandelen - zamenwerken in een group - ideen te delen en implementeren - collegiaal te zijn Voornamelijk veratwoordelijk voor het uitvoeren van wettelijke antecedentenonderzoek over dochterondernemingen van multinationals. Presteren ook hooghniveau gedatielleerde rechtsgebeid controlen. Kenniss van verschillende systeemen en financieele regulaties van diverse landen,
Pro érvek
Mooie werkomgeving, goede collega's
Kontra érvek
geen
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése