Munkavállalói értékelés – MOL

Összes értékelés megtekintése – MOL

Nagy nyomás ,hatalmas elvárás semmi motiváció
Benzinkút kezelő (Volt alkalmazott) –  Veresegyház2018, január 27.
A munka erőt motiválni kell főleg ha maximum teljesítményt nyújt,hisz a sikerélmény mindenkinek kell!!!

További munkavállalói értékelések – MOL

Operátor 6: nyugis,de semmi fejlődés
Operátor 6 (Volt alkalmazott) –  Csongrád megye2019, november 26.
Ssemmi fejlődés.A közeg nagyjából jó,persze mindig van egy rosszakaró munkatárs(itt is)Elavult technika,átlaghoz képest nem nagy fizetés.Középvezetéstől felfele káosz.MOL-hoz képest nem nagy szám.Mindenki azt hiszi,milyen nagy cég,pedig nem......
Pro érvek
Kicsi pénzért céges buszjárat, 700 bruttó cafeteria, nem kell megszakadni
Kontra érvek
Semmi fejlődés, ha nincs ismerős akkor nehéz az előrelépés, munkához képest kis fizetés
A bérezés mértékével nem arányos elvárások, szinte nulla előrelépési lehetőség.
eladó (Volt alkalmazott) –  Budapest2019, február 17.
Ha 10-20 évig egy kassza mögött vagy egy tetőtér alatt szeretnél állni akkor a benzinkút neked való, ha ennél többre is szeretnéd vinni akkor felejtsd el. Ha nincs valamilyen felsőoktatási végzettséged akkor nem sok előrelépés vár rád így túl sok motiváció sincs a szakmában, ha pedig van felső végzettséged akkor pedig nem értem miért is egy benzinkúton vagy. A munkaórák hosszúak 12-18 óra váltott műszak, kevés pénzért de legalább sok elvárás van cserébe, és egy idő után feltűnt, hogy a kamerák sem személyes biztonsági okokból vannak felszerelve hanem inkább azért, hogy a dolgozókat megfigyeljék. Állítólag van prémium 1/4 évente, de ez csakis a helytől függ hogy megkapjátok. Mi nem kaptunk semmit soha. Pedig a negyedéves jelentések között mindig ott volt hogy éppen mennyi pénzt utaltak ki a kútbérlőknek "kutasmotiváció" címen. Persze mi erről nem tudtunk vagyis inkább nem kellet volna tudnunk.
Pro érvek
12-14 munkanap egy hónapban, a jattot el lehet tenni
Kontra érvek
hosszú munkaórák, motiváció és előrelépés hiánya, monotón, minimálbér
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 9NemJelentés

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: MOL? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,7

MOL - értékelések munkavégzés helye szerint