MOL

Törlés
3,2Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 42 értékelés megtekintése

A bérezés mértékével nem arányos elvárások, szinte nulla előrelépési lehetőség.

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Ha 10-20 évig egy kassza mögött vagy egy tetőtér alatt szeretnél állni akkor a benzinkút neked való, ha ennél többre is szeretnéd vinni akkor felejtsd el. Ha nincs valamilyen felsőoktatási végzettséged akkor nem sok előrelépés vár rád így túl sok motiváció sincs a szakmában, ha pedig van felső végzettséged akkor pedig nem értem miért is egy benzinkúton vagy. A munkaórák hosszúak 12-18 óra váltott műszak, kevés pénzért de legalább sok elvárás van cserébe, és egy idő után feltűnt, hogy a kamerák sem személyes biztonsági okokból vannak felszerelve hanem inkább azért, hogy a dolgozókat megfigyeljék. Állítólag van prémium 1/4 évente, de ez csakis a helytől függ hogy megkapjátok. Mi nem kaptunk semmit soha. Pedig a negyedéves jelentések között mindig ott volt hogy éppen mennyi pénzt utaltak ki a kútbérlőknek "kutasmotiváció" címen. Persze mi erről nem tudtunk vagyis inkább nem kellet volna tudnunk.

Pro érvek

12-14 munkanap egy hónapban, a jattot el lehet tenni

Kontra érvek

hosszú munkaórák, motiváció és előrelépés hiánya, monotón, minimálbér

Jó fizetés, ha túléled a céges kultúrát

Nem mondom, hogy életem legszebb év volt - mert nem volt az. Nagyon sok remek munkatársat megismertem a MOL-nál és számos kevésbé remeket is. A legrosszabb az egész frissdiplomás (Grow) évben az volt, hogy különösebben lényeges munkát nem adnak senkinek, az üzletmenet szempontjából teljesen feleslegesnek számítasz és a feletteseid folyamatosan tesznek róla, hogy ezt éreztessék is veled (ne akarj okoskodni, fogd be a szád és hallgass), mely hozzáállás kiválóan alkalmas arra, hogy megutáltassák veled a munkavégzést (mellesleg az innovációt is megöli és garantálja, hogy a MOL vezessen be minden újdonságot utolsóként a piacon). Sajnos a kilátások sem sokkal kecsegtetőbbek, annyira hosszú *várólista* van az értelmesebb pozíciókért, hogy azzal tökéletesen megágyaznak a belharcoknak, egymással érdekellentétbe kerülő csoportoknak és mindenféle viszálynak. A MOL nem meglepő módon a generációs különbségekre kívánja helyezni most a frissdiplomás évet (jó pár nagypapa korú alkalmazottal találkozni) - ebben lehet is valami, de nekem nem az idősebb munkatársakkal voltak gondjaim: ők már befutottak és már mindegy számukra hogy nyugdíj helyett dolgoznak kicsit vagy visszavonulnak: többségük inkább szakmai elhivatottság miatt van még a cégnél, velük az egyetlen baj, hogy hiányos az eszköztáruk a tudás átadására, pedig amúgy nagyon segítőkészek. Viszont a 30-40-es karrierista réteg aki azért nyomul, hogy az 1 milliós fizetésből 2 milliósat varázsoljon - na ők azok akik felfelé nyalnak, lefelé meg taposnak. Egy igen/nem e-mailre nem hajlandóak válaszolni, de ha a vezetőségnek kell karácsonyi körüzenetet -

Jó csapat

Jó csapat munka,Tiszta környezet,sok oda figyelest igenyel

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: MOL? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 3,2/5 csillag
Bérezés/juttatások: 3,4/5 csillag
Munkahelyi biztonság/Előrelépés: 3,1/5 csillag
Vezetőség: 3,0/5 csillag
Céges kultúra: 3,4/5 csillag

A(z) MOL értékelései hely szerint

• MOL
  • Céges kultúra
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?