Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

MOL-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Operátor

Munkakör megnevezése
Operátor1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 38 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Ssemmi fejlődés.A közeg nagyjából jó,persze mindig van egy rosszakaró munkatárs(itt is)Elavult technika,átlaghoz képest nem nagy fizetés.Középvezetéstől felfele káosz.MOL-hoz képest nem nagy szám.Mindenki azt hiszi,milyen nagy cég,pedig nem......
Pro érvek
Kicsi pénzért céges buszjárat, 700 bruttó cafeteria, nem kell megszakadni
Kontra érvek
Semmi fejlődés, ha nincs ismerős akkor nehéz az előrelépés, munkához képest kis fizetés
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: MOL? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
38 értékelés alapján
5
12
4
6
3
13
2
4
1
3
Értékelések kategória szerint
3,3
Munka/magánélet egyensúlya
3,5
3,2
3,2
Vezetőség
3,5
Céges kultúra