MOL-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Eladó

Eladó2 értékelés
Mind a(z) 38 értékelés megtekintése
Ha 10-20 évig egy kassza mögött vagy egy tetőtér alatt szeretnél állni akkor a benzinkút neked való, ha ennél többre is szeretnéd vinni akkor felejtsd el. Ha nincs valamilyen felsőoktatási végzettséged akkor nem sok előrelépés vár rád így túl sok motiváció sincs a szakmában, ha pedig van felső végzettséged akkor pedig nem értem miért is egy benzinkúton vagy. A munkaórák hosszúak 12-18 óra váltott műszak, kevés pénzért de legalább sok elvárás van cserébe, és egy idő után feltűnt, hogy a kamerák sem személyes biztonsági okokból vannak felszerelve hanem inkább azért, hogy a dolgozókat megfigyeljék. Állítólag van prémium 1/4 évente, de ez csakis a helytől függ hogy megkapjátok. Mi nem kaptunk semmit soha. Pedig a negyedéves jelentések között mindig ott volt hogy éppen mennyi pénzt utaltak ki a kútbérlőknek "kutasmotiváció" címen. Persze mi erről nem tudtunk vagyis inkább nem kellet volna tudnunk.
Pro érvek
12-14 munkanap egy hónapban, a jattot el lehet tenni
Kontra érvek
hosszú munkaórák, motiváció és előrelépés hiánya, monotón, minimálbér
Szep evek voltak ,nehez napok is jottek meg voltak konnyebbek is.
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: MOL? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,3
3,2
3,2
3,5
MOL - értékelések munkavégzés helye szerint