Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

MOL-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Eladó

Munkakör megnevezése
Eladó2 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 38 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Ha 10-20 évig egy kassza mögött vagy egy tetőtér alatt szeretnél állni akkor a benzinkút neked való, ha ennél többre is szeretnéd vinni akkor felejtsd el. Ha nincs valamilyen felsőoktatási végzettséged akkor nem sok előrelépés vár rád így túl sok motiváció sincs a szakmában, ha pedig van felső végzettséged akkor pedig nem értem miért is egy benzinkúton vagy. A munkaórák hosszúak 12-18 óra váltott műszak, kevés pénzért de legalább sok elvárás van cserébe, és egy idő után feltűnt, hogy a kamerák sem személyes biztonsági okokból vannak felszerelve hanem inkább azért, hogy a dolgozókat megfigyeljék. Állítólag van prémium 1/4 évente, de ez csakis a helytől függ hogy megkapjátok. Mi nem kaptunk semmit soha. Pedig a negyedéves jelentések között mindig ott volt hogy éppen mennyi pénzt utaltak ki a kútbérlőknek "kutasmotiváció" címen. Persze mi erről nem tudtunk vagyis inkább nem kellet volna tudnunk.
Pro érvek
12-14 munkanap egy hónapban, a jattot el lehet tenni
Kontra érvek
hosszú munkaórák, motiváció és előrelépés hiánya, monotón, minimálbér
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Szep evek voltak ,nehez napok is jottek meg voltak konnyebbek is.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: MOL? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
38 értékelés alapján
5
12
4
6
3
13
2
4
1
3
Értékelések kategória szerint
3,3
Munka/magánélet egyensúlya
3,5
3,2
3,2
Vezetőség
3,5
Céges kultúra
MOL - értékelések munkavégzés helye szerint