Munkavállalói értékelés – METRO Kereskedelmi Kft.

Összes értékelés megtekintése – METRO Kereskedelmi Kft.

Értékelhetetlen
Karbantartó (Volt alkalmazott) –  Budapest2018, szeptember 4.
A munkaköri leírások kívül mindent kell csinálni csicskazni magyarul. Itt mindenki hüje. A segg nyalás az elsődleges szempont.
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Ne gyere ide!!

További munkavállalói értékelések – METRO Kereskedelmi Kft.

Nagyon kedvesek voltak a kollégák.
Áruvédelem (Volt alkalmazott) –  Debrecen2020, február 18.
Szerettem ott dolgozni,mint megváltozott munkaképességű személy.Kegyetlen volt hogy a próba időm lejárta előtt 1napal azonnali hatállyal felmondtak ,semmi olyat nem tettem amivel magamnak vagy a cégnek ártottam volna.Keményen kihasználja a vezetőség a megváltozott munkaképességű dolgozókat,mint munka erőt. Évente 25 vagy többet de kevesebbet nem alkalmazhatnak nem mert kemény bírságot fizetnek ha nem tudják teljesíteni az évente pályázatra számukra előírt megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatását !Őszintén,hosszútávra ígérnek,de 3hónap elött nem kötelesek megindokolni,hogy miért kűldenek el! Sajnos nem megbízható munka adó!
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Jó munkahely
Csomagolo (Volt alkalmazott) –  Budapest XV. kerület2020, január 25.
Rendes kedves kollégák általában a munkaidő megfelelő jó hogy nyugdijasokat is foglalkoztatnak gondolkodunk hogy nem a nyugdíjasszővetkezeten keresztűl hanem a metró cégnél jelenkezűnk állandó délutánosnak
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: METRO Kereskedelmi Kft.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,1

METRO Kereskedelmi Kft. - értékelések munkakör szerint