Munkavállalói értékelés – METRO Kereskedelmi Kft.

Összes értékelés megtekintése – METRO Kereskedelmi Kft.

Csak is 0!
Eladó pénztáros (Volt alkalmazott) –  Nyíregyháza2018, június 8.
15-év tisztességes, becsületes munka után,10perc alatt kirúgtak 😡. Miért? Csak sejtésem van! Hivatalos indoklás; átszervezés., nagy a létszám. Erre mit látok? Durván két hónap után eladó-pénztárost keresnek? Ez mi? Ez korrekt? A munkámat jól végeztem, a kollégákkal jóban voltam, a vevők szerettek! Azt hittem innen megyek nyugdíjba! Semmi nem jelezte,hogy baj van! Derült égből Igazgató 😠A történethez hozzátartozik, hogy kirúgásom előtt három hét táppénzen voltam, ráadásul üzemi baleseti táppénz."Átszervezés" Nem kis pofont kaptam a T. vezetőségtől! Nem köszönöm! Ezek után hogyan is értékelhetem ezt a céget? 000!
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Cafeteria

További munkavállalói értékelések – METRO Kereskedelmi Kft.

közvetlen kapcsolat a vásárlókkal , jó a kollektíva .
pénztáros - eladó (Volt alkalmazott) –  Pécs2019, szeptember 13.
Szakma szerette is hozzá járul ahhoz ,hogy az ember ne csak a munka rossz oldalát lássa . Összetartó csapatban dolgoztam . Persze a hétvégi munka nem családbarát .
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Szemét cég, aki tudja kerülje
Mindenes (Volt alkalmazott) –  Budapest2019, szeptember 6.
Közveszélyes, idegbeteg, alkalmatlan vezetőség, csak seggnyalással lehet előre lépni, a munka a felelősség az elvárás folyamatosan növekszik a pénz évek óta nem. Aki ide megy dolgozni mindent fog csinálni de az se lesz elég. Szervezetlenség, hazudozás jut még eszembe. Rabszolgatartó banda.
Hess az országból!
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: METRO Kereskedelmi Kft.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

2,4

METRO Kereskedelmi Kft. - értékelések munkakör szerint