METRO Kereskedelmi Kft.
Munkavállalói értékelés – METRO Kereskedelmi Kft.

közvetlen kapcsolat a vásárlókkal , jó a kollektíva .

2019, szeptember 13.
Szakma szerette is hozzá járul ahhoz ,hogy az ember ne csak a munka rossz oldalát lássa . Összetartó csapatban dolgoztam . Persze a hétvégi munka nem családbarát .
2018, augusztus 26.
Azonos munkakör
eladó (Volt alkalmazott) - Szombathely
Általában állandó éjszaka dolgoztam ,nyugalmasnak mondhato ebben az időpontban az áruház . Munkatársak nagyon segitőkészek ,megbízhatóak voltak . Munka legnehezebb részenek nem tudok mit mondani mert elvégezhető volt számomra és nem megterhelő.
2018, június 8.
Azonos munkakör
Eladó pénztáros (Volt alkalmazott) - Nyíregyháza
15-év tisztességes, becsületes munka után,10perc alatt kirúgtak 😡. Miért? Csak sejtésem van! Hivatalos indoklás; átszervezés., nagy a létszám. Erre mit látok? Durván két hónap után eladó-pénztárost keresnek? Ez mi? Ez korrekt? A munkámat jól végeztem, a kollégákkal jóban voltam, a vevők szerettek! Azt hittem innen megyek nyugdíjba! Semmi nem jelezte,hogy baj van! Derült égből Igazgató 😠A történethez hozzátartozik, hogy kirúgásom előtt három hét táppénzen voltam, ráadásul üzemi baleseti táppénz."Átszervezés" Nem kis pofont kaptam a T. vezetőségtől! Nem köszönöm! Ezek után hogyan is értékelhetem ezt a céget? 000!
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Cafeteria
2020, augusztus 13.
Számlaellenőr (Volt alkalmazott) - Budaörs
Kétszínű emberekkel van tele. Saját volt kollégáimra értem.
Pro érvek
Nagy az elvárás
Kontra érvek
Kényelmes irodák, nyugodt légkör