Munkavállalói értékelés – METRO Kereskedelmi Kft.

Összes értékelés megtekintése – METRO Kereskedelmi Kft.

Kizsigerelik az embert
Akármi (Volt alkalmazott) –  Budapest2017, december 21.
Röviden;
-ez a cég az idioták gyűjtője (tisztelet a kivételnek)
-itt nem a jó teljesítmény visz előre hanem az hogy minnél hülyébb legyél az az Isten a főnökség szemébe.
-fizetés meg se közelíti a Lidl,Aldi színvonalat, hiába igérnek szépet és jót soha de soha nem fogsz 140 ezertol tobbet keresni,még akkor sem ha azt mondják hogy akár 280.000 Ft ot is kereshetsz. :) (nem fogsz)
8 hét éjjszakás pótlékkal + 8 hétvégével sem.
-tisztaság csak akkor van amikor muszáj
-darabszámként tekintenek rád barhogy is dologozz,legyél akármekkora spíler a szakmában, ugy vannak vele majd lesz másik ha felmondasz.
-nem csak az lesz a feladatod amire felvettek.
Igy nagyon röviden ennyi :)
Písz

További munkavállalói értékelések – METRO Kereskedelmi Kft.

Nagyon kedvesek voltak a kollégák.
Áruvédelem (Volt alkalmazott) –  Debrecen2020, február 18.
Szerettem ott dolgozni,mint megváltozott munkaképességű személy.Kegyetlen volt hogy a próba időm lejárta előtt 1napal azonnali hatállyal felmondtak ,semmi olyat nem tettem amivel magamnak vagy a cégnek ártottam volna.Keményen kihasználja a vezetőség a megváltozott munkaképességű dolgozókat,mint munka erőt. Évente 25 vagy többet de kevesebbet nem alkalmazhatnak nem mert kemény bírságot fizetnek ha nem tudják teljesíteni az évente pályázatra számukra előírt megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatását !Őszintén,hosszútávra ígérnek,de 3hónap elött nem kötelesek megindokolni,hogy miért kűldenek el! Sajnos nem megbízható munka adó!
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Jó munkahely
Csomagolo (Volt alkalmazott) –  Budapest XV. kerület2020, január 25.
Rendes kedves kollégák általában a munkaidő megfelelő jó hogy nyugdijasokat is foglalkoztatnak gondolkodunk hogy nem a nyugdíjasszővetkezeten keresztűl hanem a metró cégnél jelenkezűnk állandó délutánosnak
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: METRO Kereskedelmi Kft.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,1

METRO Kereskedelmi Kft. - értékelések munkakör szerint