Munkavállalói értékelés – METRO Kereskedelmi Kft.

Összes értékelés megtekintése – METRO Kereskedelmi Kft.

pozitiv
eladó (Volt alkalmazott) –  Szombathely2018, augusztus 26.
Általában állandó éjszaka dolgoztam ,nyugalmasnak mondhato ebben az időpontban az áruház . Munkatársak nagyon segitőkészek ,megbízhatóak voltak . Munka legnehezebb részenek nem tudok mit mondani mert elvégezhető volt számomra és nem megterhelő.

További munkavállalói értékelések – METRO Kereskedelmi Kft.

Nagyon kedvesek voltak a kollégák.
Áruvédelem (Volt alkalmazott) –  Debrecen2020, február 18.
Szerettem ott dolgozni,mint megváltozott munkaképességű személy.Kegyetlen volt hogy a próba időm lejárta előtt 1napal azonnali hatállyal felmondtak ,semmi olyat nem tettem amivel magamnak vagy a cégnek ártottam volna.Keményen kihasználja a vezetőség a megváltozott munkaképességű dolgozókat,mint munka erőt. Évente 25 vagy többet de kevesebbet nem alkalmazhatnak nem mert kemény bírságot fizetnek ha nem tudják teljesíteni az évente pályázatra számukra előírt megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatását !Őszintén,hosszútávra ígérnek,de 3hónap elött nem kötelesek megindokolni,hogy miért kűldenek el! Sajnos nem megbízható munka adó!
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Jó munkahely
Csomagolo (Volt alkalmazott) –  Budapest XV. kerület2020, január 25.
Rendes kedves kollégák általában a munkaidő megfelelő jó hogy nyugdijasokat is foglalkoztatnak gondolkodunk hogy nem a nyugdíjasszővetkezeten keresztűl hanem a metró cégnél jelenkezűnk állandó délutánosnak
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: METRO Kereskedelmi Kft.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,1

METRO Kereskedelmi Kft. - értékelések munkakör szerint