METRO Kereskedelmi Kft.-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Eladó

3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 14 értékelés megtekintése
közvetlen kapcsolat a vásárlókkal , jó a kollektíva .
pénztáros - eladó (Volt alkalmazott) –  Pécs2019, szeptember 13.
Szakma szerette is hozzá járul ahhoz ,hogy az ember ne csak a munka rossz oldalát lássa . Összetartó csapatban dolgoztam . Persze a hétvégi munka nem családbarát .
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 1NemJelentés
Csak is 0!
Eladó pénztáros (Volt alkalmazott) –  Nyíregyháza2018, június 8.
15-év tisztességes, becsületes munka után,10perc alatt kirúgtak 😡. Miért? Csak sejtésem van! Hivatalos indoklás; átszervezés., nagy a létszám. Erre mit látok? Durván két hónap után eladó-pénztárost keresnek? Ez mi? Ez korrekt? A munkámat jól végeztem, a kollégákkal jóban voltam, a vevők szerettek! Azt hittem innen megyek nyugdíjba! Semmi nem jelezte,hogy baj van! Derült égből Igazgató 😠A történethez hozzátartozik, hogy kirúgásom előtt három hét táppénzen voltam, ráadásul üzemi baleseti táppénz."Átszervezés" Nem kis pofont kaptam a T. vezetőségtől! Nem köszönöm! Ezek után hogyan is értékelhetem ezt a céget? 000!
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Cafeteria

Tekintsen meg METRO Kereskedelmi Kft. további értékelést

Esetleg próbálja meg ezt:

Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: METRO Kereskedelmi Kft.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

2,8

METRO Kereskedelmi Kft. - értékelések munkakör szerint