METRO Kereskedelmi Kft.

METRO Kereskedelmi Kft.-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Eladó

Mind a(z) 17 értékelés megtekintése
pozitiv
Általában állandó éjszaka dolgoztam ,nyugalmasnak mondhato ebben az időpontban az áruház . Munkatársak nagyon segitőkészek ,megbízhatóak voltak . Munka legnehezebb részenek nem tudok mit mondani mert elvégezhető volt számomra és nem megterhelő.
közvetlen kapcsolat a vásárlókkal , jó a kollektíva .
Szakma szerette is hozzá járul ahhoz ,hogy az ember ne csak a munka rossz oldalát lássa . Összetartó csapatban dolgoztam . Persze a hétvégi munka nem családbarát .
Csak is 0!
15-év tisztességes, becsületes munka után,10perc alatt kirúgtak 😡. Miért? Csak sejtésem van! Hivatalos indoklás; átszervezés., nagy a létszám. Erre mit látok? Durván két hónap után eladó-pénztárost keresnek? Ez mi? Ez korrekt? A munkámat jól végeztem, a kollégákkal jóban voltam, a vevők szerettek! Azt hittem innen megyek nyugdíjba! Semmi nem jelezte,hogy baj van! Derült égből Igazgató 😠A történethez hozzátartozik, hogy kirúgásom előtt három hét táppénzen voltam, ráadásul üzemi baleseti táppénz."Átszervezés" Nem kis pofont kaptam a T. vezetőségtől! Nem köszönöm! Ezek után hogyan is értékelhetem ezt a céget? 000!
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Cafeteria
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: METRO Kereskedelmi Kft.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,1
2,2