METRO Kereskedelmi Kft.

METRO Kereskedelmi Kft.-alkalmazotti értékelés itt: Debrecen

Debrecen2 értékelés
Mind a(z) 21 értékelés megtekintése
Szerettem ott dolgozni,mint megváltozott munkaképességű személy.Kegyetlen volt hogy a próba időm lejárta előtt 1napal azonnali hatállyal felmondtak ,semmi olyat nem tettem amivel magamnak vagy a cégnek ártottam volna.Keményen kihasználja a vezetőség a megváltozott munkaképességű dolgozókat,mint munka erőt. Évente 25 vagy többet de kevesebbet nem alkalmazhatnak nem mert kemény bírságot fizetnek ha nem tudják teljesíteni az évente pályázatra számukra előírt megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatását !Őszintén,hosszútávra ígérnek,de 3hónap elött nem kötelesek megindokolni,hogy miért kűldenek el! Sajnos nem megbízható munka adó!
Második családom ként szerettem bent dolgozni,fel vettek határozatlan időre és a próba időm lejárta előtt 1 nappal elküldtek.meg változott munka képességű vagyok.Amíg TB FIZETTE A BÉREMET JÓ VOLTAM,mikor meg már nekik kellett volna fizetniük ,szemét módon belém tiportak és indoklás nélkül elbocsátottak.De a kollégáim kivétel nélkül, mindenki kedves és segítő készek voltak.(ez nem tartozik a vezetőséghez)
Pro érvek
nincsenek
Kontra érvek