METRO Kereskedelmi Kft.

METRO Kereskedelmi Kft. Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 17 értékelés megmutatása
Megfelelő
Ajánlani tudom, kicsit sok a vezető és kevés a valóban dolgozó munkaerő. Szerettem ott dolgozni, de megszünt a munkaköröm, ezért elküldtek. Nagyon sajnálom!
Nagyon kedvesek voltak a kollégák.
Szerettem ott dolgozni,mint megváltozott munkaképességű személy.Kegyetlen volt hogy a próba időm lejárta előtt 1napal azonnali hatállyal felmondtak ,semmi olyat nem tettem amivel magamnak vagy a cégnek ártottam volna.Keményen kihasználja a vezetőség a megváltozott munkaképességű dolgozókat,mint munka erőt. Évente 25 vagy többet de kevesebbet nem alkalmazhatnak nem mert kemény bírságot fizetnek ha nem tudják teljesíteni az évente pályázatra számukra előírt megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatását !Őszintén,hosszútávra ígérnek,de 3hónap elött nem kötelesek megindokolni,hogy miért kűldenek el! Sajnos nem megbízható munka adó!
Jó munkahely
Rendes kedves kollégák általában a munkaidő megfelelő jó hogy nyugdijasokat is foglalkoztatnak gondolkodunk hogy nem a nyugdíjasszővetkezeten keresztűl hanem a metró cégnél jelenkezűnk állandó délutánosnak
ebédlő
szerettem ott dolgozni
sok a munka + túlóra

a cég az első utána jössz te de néha lehet kompromisszumot kötni
Betanitot munka
Betanitot munkat keresek amin tapasztalatot szerezhetek
Stresszes, pörgős munkahely
Tipikus multinacionális vállalat, gyors , személytelen
kellemes hely.
Munkabeosztás megbeszélhető.Kellemesen éreztem magam.Jó csapatba kerültem.
közvetlen kapcsolat a vásárlókkal , jó a kollektíva .
Szakma szerette is hozzá járul ahhoz ,hogy az ember ne csak a munka rossz oldalát lássa . Összetartó csapatban dolgoztam . Persze a hétvégi munka nem családbarát .
Szemét cég, aki tudja kerülje
Közveszélyes, idegbeteg, alkalmatlan vezetőség, csak seggnyalással lehet előre lépni, a munka a felelősség az elvárás folyamatosan növekszik a pénz évek óta nem. Aki ide megy dolgozni mindent fog csinálni de az se lesz elég. Szervezetlenség, hazudozás jut még eszembe. Rabszolgatartó banda.
Hess az országból!
Stabilitás, biztonság
Stabil háttér, megfelelő támogatás, fejlődési lehetőség
Meg bízhatatlan munka adó
Második családom ként szerettem bent dolgozni,fel vettek határozatlan időre és a próba időm lejárta előtt 1 nappal elküldtek.meg változott munka képességű vagyok.Amíg TB FIZETTE A BÉREMET JÓ VOLTAM,mikor meg már nekik kellett volna fizetniük ,szemét módon belém tiportak és indoklás nélkül elbocsátottak.De a kollégáim kivétel nélkül, mindenki kedves és segítő készek voltak.(ez nem tartozik a vezetőséghez)
Pro érvek
nincsenek
Értékelhetetlen
A munkaköri leírások kívül mindent kell csinálni csicskazni magyarul. Itt mindenki hüje. A segg nyalás az elsődleges szempont.
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Ne gyere ide!!
pozitiv
Általában állandó éjszaka dolgoztam ,nyugalmasnak mondhato ebben az időpontban az áruház . Munkatársak nagyon segitőkészek ,megbízhatóak voltak . Munka legnehezebb részenek nem tudok mit mondani mert elvégezhető volt számomra és nem megterhelő.
Csak is 0!
15-év tisztességes, becsületes munka után,10perc alatt kirúgtak 😡. Miért? Csak sejtésem van! Hivatalos indoklás; átszervezés., nagy a létszám. Erre mit látok? Durván két hónap után eladó-pénztárost keresnek? Ez mi? Ez korrekt? A munkámat jól végeztem, a kollégákkal jóban voltam, a vevők szerettek! Azt hittem innen megyek nyugdíjba! Semmi nem jelezte,hogy baj van! Derült égből Igazgató 😠A történethez hozzátartozik, hogy kirúgásom előtt három hét táppénzen voltam, ráadásul üzemi baleseti táppénz."Átszervezés" Nem kis pofont kaptam a T. vezetőségtől! Nem köszönöm! Ezek után hogyan is értékelhetem ezt a céget? 000!
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Cafeteria
Kizsigerelik az embert
Röviden;
-ez a cég az idioták gyűjtője (tisztelet a kivételnek)

-itt nem a jó teljesítmény visz előre hanem az hogy minnél hülyébb legyél az az Isten a főnökség szemébe.

-fizetés meg se közelíti a Lidl,Aldi színvonalat, hiába igérnek szépet és jót soha de soha nem fogsz 140 ezertol tobbet keresni,még akkor sem ha azt mondják hogy akár 280.000 Ft ot is kereshetsz. :) (nem fogsz)

8 hét éjjszakás pótlékkal + 8 hétvégével sem.

-tisztaság csak akkor van amikor muszáj

-darabszámként tekintenek rád barhogy is dologozz,legyél akármekkora spíler a szakmában, ugy vannak vele majd lesz másik ha felmondasz.

-nem csak az lesz a feladatod amire felvettek.

Igy nagyon röviden ennyi :)

Písz
Nem értékelik az egyéni teljesítményt
A csapatmunkában lehetnek aránytalan teljesítmények. Ezt nem veszik figyelembe a vezetők.
Pro érvek
Tiszta, rendes munkahely
Nem veszik figyelembe az egyéni teljesítményt. A vezetők nem kísérik figyelemmel a munka elosztását. Nagy a fluktuáció.
Pro érvek
cafeteria
Kontra érvek
nincs munkába járás térítése gépkocsival
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: METRO Kereskedelmi Kft.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,1
2,2