METRO Kereskedelmi Kft. Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 8 értékelés megmutatása
Tapasztalatszerzés
Akármi (Volt alkalmazott) –  Budapest2018, december 12.
Sajnos nekem kellett felmondanom és lehet harag alakult ki, de véleményem a cégről akkor is elmondom .Közvetlen felettesem tudása és szakmához értése csodálatra méltó.
Pro érvek
...
Kontra érvek
...
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Meg bízhatatlan munka adó
Áruvédelem (Volt alkalmazott) –  Debrecen2018, november 10.
Második családom ként szerettem bent dolgozni,fel vettek határozatlan időre és a próba időm lejárta előtt 1 nappal elküldtek.meg változott munka képességű vagyok.Amíg TB FIZETTE A BÉREMET JÓ VOLTAM,mikor meg már nekik kellett volna fizetniük ,szemét módon belém tiportak és indoklás nélkül elbocsátottak.De a kollégáim kivétel nélkül, mindenki kedves és segítő készek voltak.(ez nem tartozik a vezetőséghez)
Pro érvek
nincsenek
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 2NemJelentés
Értékelhetetlen
Karbantartó (Volt alkalmazott) –  Budapest2018, szeptember 4.
A munkaköri leírások kívül mindent kell csinálni csicskazni magyarul. Itt mindenki hüje. A segg nyalás az elsődleges szempont.
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Ne gyere ide!!
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 14NemJelentés
Csak is 0!
Eladó pénztáros (Volt alkalmazott) –  Nyíregyháza2018, június 8.
15-év tisztességes, becsületes munka után,10perc alatt kirúgtak 😡. Miért? Csak sejtésem van! Hivatalos indoklás; átszervezés., nagy a létszám. Erre mit látok? Durván két hónap után eladó-pénztárost keresnek? Ez mi? Ez korrekt? A munkámat jól végeztem, a kollégákkal jóban voltam, a vevők szerettek! Azt hittem innen megyek nyugdíjba! Semmi nem jelezte,hogy baj van! Derült égből Igazgató 😠A történethez hozzátartozik, hogy kirúgásom előtt három hét táppénzen voltam, ráadásul üzemi baleseti táppénz."Átszervezés" Nem kis pofont kaptam a T. vezetőségtől! Nem köszönöm! Ezek után hogyan is értékelhetem ezt a céget? 000!
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Cafeteria
Kizsigerelik az embert
Akármi (Volt alkalmazott) –  Budapest2017, december 21.
Röviden;
-ez a cég az idioták gyűjtője (tisztelet a kivételnek)
-itt nem a jó teljesítmény visz előre hanem az hogy minnél hülyébb legyél az az Isten a főnökség szemébe.
-fizetés meg se közelíti a Lidl,Aldi színvonalat, hiába igérnek szépet és jót soha de soha nem fogsz 140 ezertol tobbet keresni,még akkor sem ha azt mondják hogy akár 280.000 Ft ot is kereshetsz. :) (nem fogsz)
8 hét éjjszakás pótlékkal + 8 hétvégével sem.
-tisztaság csak akkor van amikor muszáj
-darabszámként tekintenek rád barhogy is dologozz,legyél akármekkora spíler a szakmában, ugy vannak vele majd lesz másik ha felmondasz.
-nem csak az lesz a feladatod amire felvettek.
Igy nagyon röviden ennyi :)
Písz
Nem értékelik az egyéni teljesítményt
targoncavezető (Volt alkalmazott) –  Székesfehérvár2017, január 20.
A csapatmunkában lehetnek aránytalan teljesítmények. Ezt nem veszik figyelembe a vezetők.
Pro érvek
Tiszta, rendes munkahely
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 28NemJelentés
árukihelyező, targoncavezető (Volt alkalmazott) –  Székesfehérvár2016, november 14.
Nem veszik figyelembe az egyéni teljesítményt. A vezetők nem kísérik figyelemmel a munka elosztását. Nagy a fluktuáció.
Pro érvek
cafeteria
Kontra érvek
nincs munkába járás térítése gépkocsival
Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: METRO Kereskedelmi Kft.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

2,1

METRO Kereskedelmi Kft. - értékelések munkakör szerint