Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 4 616 értékelés megtekintése
Kellemes Munkahely.
Csak a távolsággal van problémám..hisz napi 3 órát utazom...
Pro érvek
az étkezés olcsó
Kontra érvek
utazás
xxxxxx
great place wrong leadership and unfair ,don't trust them #
people do not get treat the same

depends on colour and race and gender no prospectus carer
Aránytalan munkamegosztás
Terhelhető, szorgos dolgozók maximális kihasználása. Sok léhűtő, akik másokkal végeztetik el a dolgukat. Jó egy ilyen nagy csapathoz tartozni, az infrastruktúra nagyon jó, béren kívüli juttatások, orvosi vizsgálatok, stb. De ha lelkiismeretes vagy, nem sokat látod a családod. Fura, hogy mennyire sok öntelt ember dolgozik ott.
Nem igazán
1est adok a vezetőség nem jó fizetés kevés nem véletlenül hadják ott az emberek a céget én is három helyen szekventáltam teljesitettem mégse nézték semibe még a fizetésem is csökkent ennyit erről ez a Mercedes Kecskeméten
Kontra érvek
Nincs
Rendezett munkahely,nyugodt körülmény,biztos jövedelem.
A nap mindig fáradtan indult,de hamar belerázódik az ember.Sok szakmai érdekességgel találkoztam,de nagyon élveztem a kihívásokat bármilyen területen.A vezetőim infórmációban sokszor hiányosak voltak,nem mindig jutott el időben az infó felénk.Mindenki elfogadja a másik hová tartozását ebből kifolyolag nem találkoztam problémával.A munkának a legnehezebb része az amikor több időt kell eltölteni egy adott állomáson,ami ergonómiai szempontból egyébként is elég megterhelő.Vannak olyan munkafolyamatok amit az ember szívesen végez,akkor repül ez idő és észre se veszi hogy dolgozik,na ez a legjobb.
Pro érvek
Ebéd hozzájárulás
Kontra érvek
Rövid szünet
Ha a Mercedes, és sori munka a cél, mindenképp ajánlott. De ha nem bírod a 3 műszakot, kerüld el.
Az itt eltöltött 4 év alatt sok tapasztalatot szereztem, bár nem csupán pozitív gondolatokkal gazdagodtam. Maga a munka természetesen fizikai állómunka, amit nem kellemes elvégezni, de ha jól tanítanak be, egy idő után rutinból is képes megoldani a feladatot az ember. Az én műszakomban szerencsére megfelelő hozzáállású emberek dolgoztak, így könnyen megértettük egymást és segítettünk a másik munkájának elvégzésében. A feletteseim is meglepően nyitottak, emberségesek, segítőkészek voltak. Ritkán logisztikai munkát is el kellett végeznem, ezeknek a hátránya, főleg mikor a karosszériákat kellett mozgatni, hogy rendkívül sok fizikai energiát emésztett fel. További hátrányként a túlórákat és a 3 műszakot tudom még felhozni, gyakran volt olyan hogy a szombati 8-10 óra túlórát követte a vasárnap este 10 órás kezdésű éjszakai műszak, és ez igencsak demoralizáló volt, emellett nem sok lehetőséget adott regenerálódni, vagy átállni a következő heti műszakra.Más területekről nem tudok nyilatkozni, de nálunk szerencsére minden rendben volt a létszámmal. A fizetés, ha nem is kiemelkedő, de rendben volt, emellett sokszínű cafeteria-lehetőségek, támogatások (pl. ingyen konditerem, uszoda, utazási támogatás) is színesítették a palettát.
Pro érvek
Ingyenes és kedvezményes támogatások, étkezés támogatás, elfogadható munkahelyi hangulat, támogató, felelősségteljes felettesek
Kontra érvek
Napi 40 perc szünet, 3 műszak, túlórák, meg nem becsülés, vélemények figyelmen kívül hagyása
Produktiv és kellemes munkahely
Sok tapasztalattal kezdtem ott, de egész más oldaláról ismertem meg a szakmát.
Kellemes munkahelyi légkör
Amit a gyakorlat alatt tanultam, azt a mai napig hasznosítom, egy nagyon jó csapat tagja lehettem fél évre, remekül éreztem magam.
Pro érvek
barátságos, könnyű bejárás a munkába
Kontra érvek
német nyelv felső szintű használata
allgemein gut
was an dem ganzem arbeitsverhältniss schlecht ist, ist die tatsache daß die arbeiter über eine jobvermittlungsfirrma eingestellt werden und nicht direkt bei mercedes, meinem verlobtem wurde zum beispiel im januar 2016 gekündigt und dann im apri 2016 wieder neu eingestellt , dann geht alles wieder von vorne los , also die 3monate probezeit mit weniger gehalt usw., und dazu kommt die unsicherheit wird er wieder ausgestellt oder nicht. er hatte dann von jan.bis mitte april 2016 bei der fa.zarges gearbeitet, die zahlen allerdings nicht gut.
Pro érvek
seine muttersprache
Kontra érvek
die unsicherheit keine steigerung
További Mercedes-Benz-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Mercedes-Benz? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,9
3,8
3,5
3,6
3,8
Mercedes-Benz - értékelések munkavégzés helye szerint