Menzies Aviation
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Menzies Aviation-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Passenger Service Agent

Munkakör megnevezése
Passenger Service Agent1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 1 848 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Great type of experience, poor working environment
I liked the type of work we were doing, but the work hours were crazy, didn't meet regulations - and made the workers comply(/cover) with their lack of knowledge of work schedules and overall business. Every 3 months they give out new contracts, so in every 3 months you could fear that you no longer have a job. Salary was ridiculous - 2.75$/hr which is barely over the minimum in Hungary.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Menzies Aviation? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,0
1 848 értékelés alapján
5
379
4
376
3
433
2
230
1
430
Értékelések kategória szerint
2,9
Munka/magánélet egyensúlya
2,7
2,8
2,6
Vezetőség
3,0
Céges kultúra
Menzies Aviation - értékelések munkavégzés helye szerint