Menzies Aviation
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Menzies Aviation-alkalmazotti értékelés itt: Budapest XVIII. kerület

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Budapest XVIII. kerület1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 1 954 értékelés megtekintése
1,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Rengeteg munka. Általánosnak számít az osztott műszak, ez esetben 14 órát töltöttem a munkahelyen, ebből 2 óra fizetetlen. Rendszeres a túlóra, amit el is várnak. Fizetés nem mindig érkezik határidőre. Rengeteg elvárás a vezetőség felől. Előrelépési lehetőség nincs. Normális magánéletet nem lehet élni mellette. Átlagos ledolgozott havi óraszám nyári menetrend esetén 220 óra, téli menetrendben 200 óra. Hatalmas munkaerőhiány.
Pro érvek
Taxis haza-, beszállítás 22:00 és 6:00 között.
Kontra érvek
Vagy nagyon rövid vagy nagyon hosszú szünetek.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése