Menzies Aviation
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Menzies Aviation-alkalmazotti értékelés itt: Budapest

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Budapest2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 1 796 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Great type of experience, poor working environment
I liked the type of work we were doing, but the work hours were crazy, didn't meet regulations - and made the workers comply(/cover) with their lack of knowledge of work schedules and overall business. Every 3 months they give out new contracts, so in every 3 months you could fear that you no longer have a job. Salary was ridiculous - 2.75$/hr which is barely over the minimum in Hungary.
Hasznos volt ez az értékelés?
3,0
Vezetőség
Bad Management
Great colleagues, fun work, very bad management. The training was very poor, we needed to pick up things from colleagues and during work. The management didn't treat us like individuals.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Menzies Aviation? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,0
1 796 értékelés alapján
5
360
4
366
3
424
2
226
1
420
Értékelések kategória szerint
2,9
Munka/magánélet egyensúlya
2,7
2,8
2,6
Vezetőség
2,9
Céges kultúra
Menzies Aviation - értékelések munkakör szerint
Menzies Aviation - értékelések munkavégzés helye szerint