Mehiläinen Oy
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Mehiläinen Oy-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Lähihoitaja

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 8 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Työpaikkailmoitus oli ammattimaisesti laadittu ja innostava. Pettymys oli havaita että samaa pohjaa käytetään kaikissa yksiköissä, eikä ilmoituksella ollut mitään yhtäläisyyttä todelliseen tilanteeseen.Epäkohtiin puuttuminen on hataraa ja henkilöstön kuormitus on kovaa. Organisaationa Mehiläinen onnistuu paremmin kuin tämä yksittäinen toimipiste. Tiedottaminen, ohjeistaminen ja työterveyspalvelut onnistuivat korona-aikana moitteettomasti.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Mehiläinen Oy-értékelések megtekintése