Mediagnost Kft
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Mediagnost Kft Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
Az egyetlen értékelés megmutatása
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Jó és kiszámítható munka,kellemes munkakörnyezet.
Orvosi műszereket gyártottam,mobil röntgengépeket a SIEMENS számára.Precíz,pontos,igényes munkát igényel.
Sajnos nem volt megfelelő az alkatrész ellátásunk,ez igen gyakran kreatív megoldásokat szült.Megtanultam csapatban dolgozni.

Profi szerelővé válltam,így nem volt nehéz a munkám.

Kompett,egész gépeket gyártottunk,nem csak részegységeket.

Tetszett,hogy a komplexebb,nehezebb szereléseket rám bízták.

Kreatívvá tett.

Nagyon szerettem a kollágáimat,és a főnököm is tisztelt a tudásom miatt is.
Pro érvek
Jó kollégák, munkakörnyezet.
Kontra érvek
A munkakörhöz képest kevés fizetés.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Mediagnost Kft? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,0
1 értékelés alapján
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
Értékelések kategória szerint
4,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,0
5,0
4,0
Vezetőség
4,0
Céges kultúra
Mediagnost Kft - értékelések munkakör szerint
Mediagnost Kft - értékelések munkavégzés helye szerint