Mecsek Füszért Zrt.
1,8 az 5 csillagból.

Mecsek Füszért Zrt. Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 25 értékelés megtekintése
Álláshirdetésben 170-200e Ft szerepel mit jutattás, teljesítménytől függően, ​sose értem el a 170es bért, akármennyire hajtottam magam,nem éri meg.Bérezés minimálbér 140 nettó, ami semmire nem elég,ha csak nem szeretnél éhen halni.Ígéretek állandóan vannak, teljesítés semmi.Munka fárasztó,állandóan hajtanak.Nagyon szerettem itt dolgozni,sajnos napról napra rosszabb lett a hely és a kollégák is,minden áldott nap a kibeszélés pletykálás megy, jön egy új kolléga aki fiatal, irigykedeknek rá és kiutálják. Nagyon sokszor hátrányos megkülönböztetés ért.Semmivel nem motiválnak,nincs cafeteria,nem tudnak biztosítani munkaruhát sem.
Pro érvek
Szabad hétvége
Kontra érvek
Fizetés, munkakörülmények
A gyesem lejárta után felmondtak.Addig semmi probléma nem volt.
Pro érvek
Utiköltség hozzájárulás, munkaruha
Nem volt rossz itt dolgozni, bár a fizetés kicsit lehetett volna több is, ha a cég részéről elvárt teljesítményt nézzük. Tehát az elvárás nem volt igazán arányban a fizetés nagyságával. A többi boltban általam megismert kolléga aranyos, segítő kész volt. A területi vezetővel sem volt nehéz kijönni, egyszerűen elmondta mit vár és azt nem volt lehetetlen végre hajtani. Barátságos volt és kedves. Ugyanezt tudom elmondani a kereskedelmi értékesítési igazgató Úrról is. Mindig korrekt volt velem szemben. minden vezető kollégaként kezelt és tegeződtünk mindannyian. Ilyen közvetlen viszonyban más kereskedelmi munkahelyen még soha sem voltam a magasabb vezetőséggel.
Pro érvek
Barátságosság, nem kellett vasárnap dolgoznom.
Kontra érvek
Sok munka.
I was learned making the bill and some costumers problem troubleshooting.We were made the stores billing.i have some personal meeting for my job.
További Mecsek Füszért Zrt.-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt: