Mecsek Füszért Zrt.
1,8 az 5 csillagból.
Munkavállalói értékelés – Mecsek Füszért Zrt.

2020, december 19.
Munkavállalók folyamatos cserélődése, hiánya a körülmények és a bérek miatt. Ebből és a spórolásból adódóan fizikai, szellemi túlhajszolás pihenőidő, szabadság és megbecsülés nélkül. Örök körforgás....
2021, június 16.
Áruleszedő (Volt alkalmazott) - Veszprém
Álláshirdetésben 170-200e Ft szerepel mit jutattás, teljesítménytől függően, ​sose értem el a 170es bért, akármennyire hajtottam magam,nem éri meg.Bérezés minimálbér 140 nettó, ami semmire nem elég,ha csak nem szeretnél éhen halni.Ígéretek állandóan vannak, teljesítés semmi.Munka fárasztó,állandóan hajtanak.Nagyon szerettem itt dolgozni,sajnos napról napra rosszabb lett a hely és a kollégák is,minden áldott nap a kibeszélés pletykálás megy, jön egy új kolléga aki fiatal, irigykedeknek rá és kiutálják. Nagyon sokszor hátrányos megkülönböztetés ért.Semmivel nem motiválnak,nincs cafeteria,nem tudnak biztosítani munkaruhát sem.
Pro érvek
Szabad hétvége
Kontra érvek
Fizetés, munkakörülmények
2021, május 4.
Előadó (Volt alkalmazott) - Pécs
unalmas, fejlődni nem lehet, vezetőség rosszindulatú, munkahelyi kultúra nincs ,nagy mennyiségű adminisztráció, informatikai rendszere elavult,
2020, július 21.
Áruátvevő (Jelenlegi alkalmazott) - Nyíregyháza
Komolytalan az egész cég. Bohóckodás az egész amit ott művelnek. Gusztustalan viselkedés. Idióta vezetőség akik itt élik ki magukat mert otthon semmibe sem veszik őket. SOHA SENKI NE JELENTKEZZEN IDE! CSAK AKKOR HA SZERETED, HOGY ÚGY BESZÉLNEK VELED MINT A KUTYÁVAL!
Pro érvek
Ilyen nincs
Kontra érvek
Vezetőség 0, Régi dolgozók viselkedése 0, a környezet 0