Mecsek Füszért Zrt.
Munkavállalói értékelés – Mecsek Füszért Zrt.

Inkabb culágernek menjen valaki, mint ide

2018, október 16.
A vezetö vén, arrogáns, kétszínü tuskó ingatag elmeállapottal. Bérezés kritikán aluli\minimálbér. A pályakezdöket semmirekellö ovodásoknak kezelik, akik semmire sem képesek. Magánéletbe való beavatkozás, manipulálás. Rossz munkahelyi légkör, szervezetlenség. Szakszerütlenül öltözködik a vezetö (elmondása szerint csak akkor csinál mindent a törvények szerint, ha ellenörzésre kerül sor.) Megrögzötten képtelenek döntést hozni. Felveszik a leendö alkalmazottat, akivel aztán két hét múlva, egy nappal a kezdés elött közlik, hogy bocsi mégsem. (NAGYKANIZSA, 102-es coop üzlet)
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Még abba is beleszólnak, hogy munkaidön kívül mivel töltöd az idödet. ELKERÜLNI A LEHETÖ LEGMESSZEBBRÖL!
Similar reviews
2018, november 6.
Same role
Tavaly év végén dolgoztam egy veszprémi lakótelepi abc-be. A fonokno es a sleppje 20 percenként fel órás cigi szünetet tartott, de aki meg a 20 perc ebedidobe, - amit le kellett dolgozni -, enni akart, az már nem tetszett neki. Etlen, szomjan egész nap dolgozz, 8 órát fizetünk, de maradj itt polcot pakolni, estig. A kasszaba állni kellett, en ültem. Hatrakuldtek a bolt hatuljaba polcot pakolni, erre a másik kollegano belekezelt a penztaramba. Minimálbérnel kevesebbet kaptam, holott nekem volt a legmagasabb iskolai végzettségem, bankforgalmi, de a szakmunkás többet keresett, mint én. Cafeteria nincs, a helyettes állítólag lopott, el is küldték azóta. Az alkesz kollegano munkaido alatt több órára eltunt, a boltvezeto meg a másik nyugdíj előtt álló helyettes idegbeteg, de büszkek erre a jó munkahelyre, hogy ilyen jó helyen dolgozhatnak! Gratulálok a jó izlesukhoz! A másfél hét nekem rémálom volt es szégyelltem ezt a munkahelyet. Most sokkal különb helyem van, a magas szintu iskolai vegzettsegemnek es nyelvtudasomnak megfelelő, háromszor annyi fizetéssel fűszerezve! Nem Fűszert!
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Szar minden...
2018, szeptember 14.
O kereskedelmi szemlélet, minimál bér, létszám hiány miatt ,,legalulról indulni" . Segítőkézség 0. Felső vezezés szóra sem méltat! Kosz, és tudatlanság!
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Nincs
2018, augusztus 5.
Rossz boltvezetők,rendszeresen "lopnak",a beosztottjaikkal rosszul bánnak.Ezmiatt a beosztottak egymast is bantják.mindent elkell adni.büdös szalámi,a kolbászt lemosni,a húst lemosni mikor már nyálkás és szaga van.Kenyereket zsemleket lefagyasztani,ha nem megy el.Masnap előre rakni a polcon.Összességében undorító munkahely ahol naponta dolgozol plussz órákat de nincs kifizetve.A kiöregedett boltvezetők nem értenek egyszerű számítógépes műveletekhez,ezért záráskor a dolgozok a hátamögött várják,hogy bezárja a 100-dik véletlen megnyitott ablakot.Lassuak és arrogánsak.ezt az időt sem fizetik ki.fizetés minimális.
Pro érvek
Ilyen nincs
Kontra érvek
Szünet nincs.szabi nincs.túlóra kifizetés elsumákolva
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Mecsek Füszért Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
2,1
2,5