Munkavállalói értékelés – Mecsek Füszért Zrt.

Összes értékelés megtekintése – Mecsek Füszért Zrt.

Szar munkahely
Bolti elado-penztaros (Volt alkalmazott) –  Veszprém2018, november 6.
Tavaly év végén dolgoztam egy veszprémi lakótelepi abc-be. A fonokno es a sleppje 20 percenként fel órás cigi szünetet tartott, de aki meg a 20 perc ebedidobe, - amit le kellett dolgozni -, enni akart, az már nem tetszett neki. Etlen, szomjan egész nap dolgozz, 8 órát fizetünk, de maradj itt polcot pakolni, estig. A kasszaba állni kellett, en ültem. Hatrakuldtek a bolt hatuljaba polcot pakolni, erre a másik kollegano belekezelt a penztaramba. Minimálbérnel kevesebbet kaptam, holott nekem volt a legmagasabb iskolai végzettségem, bankforgalmi, de a szakmunkás többet keresett, mint én. Cafeteria nincs, a helyettes állítólag lopott, el is küldték azóta. Az alkesz kollegano munkaido alatt több órára eltunt, a boltvezeto meg a másik nyugdíj előtt álló helyettes idegbeteg, de büszkek erre a jó munkahelyre, hogy ilyen jó helyen dolgozhatnak! Gratulálok a jó izlesukhoz! A másfél hét nekem rémálom volt es szégyelltem ezt a munkahelyet. Most sokkal különb helyem van, a magas szintu iskolai vegzettsegemnek es nyelvtudasomnak megfelelő, háromszor annyi fizetéssel fűszerezve! Nem Fűszert!
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Szar minden...

További munkavállalói értékelések – Mecsek Füszért Zrt.

Buta vezetőség , diszkriminatív eljárások
Targoncás raktáros (Volt alkalmazott) –  Veszprém2019, november 1.
Jelen esetben aki éhen akar halni napi 8 óra stressz után annak csak ajánlani tudom ! Egy gusztustalan vezetőség , bérezés minimálbér , ígéret van teljesítés nulla, elavult rendszerben
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Csak az van
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 5NemJelentés
Jó cég
Áruösszeállító (Jelenlegi alkalmazott) –  Pécs2019, május 9.
Mindenki panaszkodik a cégre, mégis én itt jól érzem magam.
Vezetők rendesek, kollégáim toleránsak.
Aki link, munka nélkül gondolja a nagy pénzt, az ne ide jöjjön.
Pro érvek
biztos munkahely
Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Mecsek Füszért Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

2,1

Mecsek Füszért Zrt. - értékelések munkavégzés helye szerint