Mecsek Füszért Zrt.
1,9 az 5 csillagból.

A(z) Mecsek Füszért Zrt. – Vezetőség értékelései

Mind a(z) 24 értékelés megtekintése
unalmas, fejlődni nem lehet, vezetőség rosszindulatú, munkahelyi kultúra nincs ,nagy mennyiségű adminisztráció, informatikai rendszere elavult,
Munkavállalók folyamatos cserélődése, hiánya a körülmények és a bérek miatt. Ebből és a spórolásból adódóan fizikai, szellemi túlhajszolás pihenőidő, szabadság és megbecsülés nélkül. Örök körforgás....
Komolytalan az egész cég. Bohóckodás az egész amit ott művelnek. Gusztustalan viselkedés. Idióta vezetőség akik itt élik ki magukat mert otthon semmibe sem veszik őket. SOHA SENKI NE JELENTKEZZEN IDE! CSAK AKKOR HA SZERETED, HOGY ÚGY BESZÉLNEK VELED MINT A KUTYÁVAL!
Pro érvek
Ilyen nincs
Kontra érvek
Vezetőség 0, Régi dolgozók viselkedése 0, a környezet 0
Jelen esetben aki éhen akar halni napi 8 óra stressz után annak csak ajánlani tudom ! Egy gusztustalan vezetőség , bérezés minimálbér , ígéret van teljesítés nulla, elavult rendszerben
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Csak az van
Mindenki panaszkodik a cégre, mégis én itt jól érzem magam. Vezetők rendesek, kollégáim toleránsak. Aki link, munka nélkül gondolja a nagy pénzt, az ne ide jöjjön.
Pro érvek
biztos munkahely
Buták a vezetők vagy csak leszarnak mindent. Teljes káosz. Munkavédelmi felszerelések hiánya, rossz gépek,... Fizetés nulla
Pro érvek
Áruosszeállitó
Keresik az embereket de aki oda megy dolgozni a régi dolgozók csicskának nézik ...---mindegy .hogy hány éves. Nekem nagyon rosz a tapasztalatok.Dolgozzál mint egy barom és még se becsülik meg a munkádat Kevés a pénz ---persze a nyalósok meg a főnők az mewg csinálja magának a napi plusszot a másikast meg hülyének nézik.Szar egy cég az biztos.Inkább akkor a gyár.
Pro érvek
nincs semmi -az utólsó falatot is ki fizettetik ---de csak annak aki nem nyal.
Kontra érvek
semmi az ég világon ---eggyedül a kötelező tüdőszürés
A vezetö vén, arrogáns, kétszínü tuskó ingatag elmeállapottal. Bérezés kritikán aluli\minimálbér. A pályakezdöket semmirekellö ovodásoknak kezelik, akik semmire sem képesek. Magánéletbe való beavatkozás, manipulálás. Rossz munkahelyi légkör, szervezetlenség. Szakszerütlenül öltözködik a vezetö (elmondása szerint csak akkor csinál mindent a törvények szerint, ha ellenörzésre kerül sor.) Megrögzötten képtelenek döntést hozni. Felveszik a leendö alkalmazottat, akivel aztán két hét múlva, egy nappal a kezdés elött közlik, hogy bocsi mégsem. (NAGYKANIZSA, 102-es coop üzlet)
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Még abba is beleszólnak, hogy munkaidön kívül mivel töltöd az idödet. ELKERÜLNI A LEHETÖ LEGMESSZEBBRÖL!
Rossz boltvezetők,rendszeresen "lopnak",a beosztottjaikkal rosszul bánnak.Ezmiatt a beosztottak egymast is bantják.mindent elkell adni.büdös szalámi,a kolbászt lemosni,a húst lemosni mikor már nyálkás és szaga van.Kenyereket zsemleket lefagyasztani,ha nem megy el.Masnap előre rakni a polcon.Összességében undorító munkahely ahol naponta dolgozol plussz órákat de nincs kifizetve.A kiöregedett boltvezetők nem értenek egyszerű számítógépes műveletekhez,ezért záráskor a dolgozok a hátamögött várják,hogy bezárja a 100-dik véletlen megnyitott ablakot.Lassuak és arrogánsak.ezt az időt sem fizetik ki.fizetés minimális.
Pro érvek
Ilyen nincs
Kontra érvek
Szünet nincs.szabi nincs.túlóra kifizetés elsumákolva
Szervezetlenség, kapkodás, létszámhiány miatti túlterheltség!! Vezetés egy nagy nulla, elviselhetetlen modorral, stílussal... Kritikán aluli bérezés /minimálbér/. Hajnali munkakezdés... A munkáltatót semmi sem érdekli csak a forgalom. Elhasznált, régi, olykor működésképtelen berendezések...
Előrelépési lehetőség nulla Fizetések minimálbéren, béren kívüli juttatás felejtsd el! Fizikai munkakörben elérhetetlen teljesítménypótlék Vezetésre alkalmatlan "vezetők" Képzések maximum, amit a törvény előír Leharcolt, kiszuperált, korszerűtlen eszközök Összességében számos területen lehetne és kellene javítani, de a vállalati kultúra számára ismeretlen kifejezés a változás, változtatás.... Így aztán marad minden a régiben. Akinek nem tetszik, elhúzhat!
Pro érvek
Ha szereted a folyamatos stresszelést, ennél jobb helyet nem tálalás...
Kontra érvek
... de legalább arra nincs gondod, hogy mire költsd el a minimálbéredet.
Túl sok stresszel járó munkahely,de a kolleganőkkel jó eggyütt dolgozni,csak a cég hozzáállásával van a problèma.
Pro érvek
kollegtíva
Kontra érvek
nyugodt élet
Nem volt rossz itt dolgozni, bár a fizetés kicsit lehetett volna több is, ha a cég részéről elvárt teljesítményt nézzük. Tehát az elvárás nem volt igazán arányban a fizetés nagyságával. A többi boltban általam megismert kolléga aranyos, segítő kész volt. A területi vezetővel sem volt nehéz kijönni, egyszerűen elmondta mit vár és azt nem volt lehetetlen végre hajtani. Barátságos volt és kedves. Ugyanezt tudom elmondani a kereskedelmi értékesítési igazgató Úrról is. Mindig korrekt volt velem szemben. minden vezető kollégaként kezelt és tegeződtünk mindannyian. Ilyen közvetlen viszonyban más kereskedelmi munkahelyen még soha sem voltam a magasabb vezetőséggel.
Pro érvek
Barátságosság, nem kellett vasárnap dolgoznom.
Kontra érvek
Sok munka.
További Mecsek Füszért Zrt.-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt: