Mecsek Füszért Zrt.

Törlés
2,5Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
16 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 30 értékelés megtekintése

Állóvíz, őskövületek gyűjteménye

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Nagyképű, tehetségtelen vezetőség, lepusztult bolthálózat, néhány kivétellel. Soha nincs pénz semmire. Csak elvárások vannak a dolgozók felé. Őskövület az egész cég.

Pro érvek

céges telefon

Kontra érvek

néha kisebb jutalmak

Undorító, barátságtalan környezet

Felvételin csak egy elbeszélgetés. Undorító művezetők, durva, embertelen hangnem, olyan dolgokat kérnek számon a raklap elrendezésnél, vagy a pda rendszer megrendeléseiben, amiről azt se tudod eszik vagy isszák, mivel senki nem mutatja meg. Betanulás nincs, semmiről nem tudsz, nem tájékoztatnak, csak számon kérik miért nem jöttél tulórában pénteken, éjszakás műszakban. Nem ajánlom senkinek!

Sok munka, kevés fizetés, de cserébe van leltárfelelősség, áruvédelem semmi.

Borzalmas állapotú berendezések, folyamatos meghibásodás. Leamortizált épületek, csak a kiemelt boltokat újítják fel, a többibe még egy festésre se futja. Egetverő elvárasok minimálbérért, és bérminimumért, viszont van leltárfelelősség, de áruvédelem semmi. Sokszor két ember van csak a boltban, ha az egyiknek hátra kell menni a raktárba, a másik kiszolgál a pultnál, kasszázik, és persze figyel a vásárlókra, hogy ne tegyék zsebre az árut. Nem becsülik meg a dolgozókat! Mit várunk a külföldi cégektől, ha a magyar üzletlánc ennyire semmibe veszi a saját honfitársait?

Anti produktív és kellemes

unalmas, fejlődni nem lehet, vezetőség rosszindulatú, munkahelyi kultúra nincs ,nagy mennyiségű adminisztráció, informatikai rendszere elavult,

Munkavállalók folyamatos cserélődése, hiánya a körülmények és a bérek miatt. Ebből és a spórolásból adódóan fizikai, szellemi túlhajszolás pihenőidő, szabadság és megbecsülés nélkül. Örök körforgás....

Komolytalan cég.

Komolytalan az egész cég. Bohóckodás az egész amit ott művelnek. Gusztustalan viselkedés. Idióta vezetőség akik itt élik ki magukat mert otthon semmibe sem veszik őket. SOHA SENKI NE JELENTKEZZEN IDE! CSAK AKKOR HA SZERETED, HOGY ÚGY BESZÉLNEK VELED MINT A KUTYÁVAL!

Pro érvek

Ilyen nincs

Kontra érvek

Vezetőség 0, Régi dolgozók viselkedése 0, a környezet 0

Buta vezetőség , diszkriminatív eljárások

Jelen esetben aki éhen akar halni napi 8 óra stressz után annak csak ajánlani tudom ! Egy gusztustalan vezetőség , bérezés minimálbér , ígéret van teljesítés nulla, elavult rendszerben

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Csak az van

Jó cég

Mindenki panaszkodik a cégre, mégis én itt jól érzem magam. Vezetők rendesek, kollégáim toleránsak. Aki link, munka nélkül gondolja a nagy pénzt, az ne ide jöjjön.

Pro érvek

biztos munkahely

Szar

Buták a vezetők vagy csak leszarnak mindent. Teljes káosz. Munkavédelmi felszerelések hiánya, rossz gépek,... Fizetés nulla

Pro érvek

Áruosszeállitó

A rég ott dolgozók rendesen ki útálják az ujj dolgozókat.

Keresik az embereket de aki oda megy dolgozni a régi dolgozók csicskának nézik ...---mindegy .hogy hány éves. Nekem nagyon rosz a tapasztalatok.Dolgozzál mint egy barom és még se becsülik meg a munkádat Kevés a pénz ---persze a nyalósok meg a főnők az mewg csinálja magának a napi plusszot a másikast meg hülyének nézik.Szar egy cég az biztos.Inkább akkor a gyár.

Pro érvek

nincs semmi -az utólsó falatot is ki fizettetik ---de csak annak aki nem nyal.

Kontra érvek

semmi az ég világon ---eggyedül a kötelező tüdőszürés

Inkabb culágernek menjen valaki, mint ide

A vezetö vén, arrogáns, kétszínü tuskó ingatag elmeállapottal. Bérezés kritikán aluli\minimálbér. A pályakezdöket semmirekellö ovodásoknak kezelik, akik semmire sem képesek. Magánéletbe való beavatkozás, manipulálás. Rossz munkahelyi légkör, szervezetlenség. Szakszerütlenül öltözködik a vezetö (elmondása szerint csak akkor csinál mindent a törvények szerint, ha ellenörzésre kerül sor.) Megrögzötten képtelenek döntést hozni. Felveszik a leendö alkalmazottat, akivel aztán két hét múlva, egy nappal a kezdés elött közlik, hogy bocsi mégsem. (NAGYKANIZSA, 102-es coop üzlet)

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Még abba is beleszólnak, hogy munkaidön kívül mivel töltöd az idödet. ELKERÜLNI A LEHETÖ LEGMESSZEBBRÖL!

Szervezetlen stresszes ideges legkör

Rossz boltvezetők,rendszeresen "lopnak",a beosztottjaikkal rosszul bánnak.Ezmiatt a beosztottak egymast is bantják.mindent elkell adni.büdös szalámi,a kolbászt lemosni,a húst lemosni mikor már nyálkás és szaga van.Kenyereket zsemleket lefagyasztani,ha nem megy el.Masnap előre rakni a polcon.Összességében undorító munkahely ahol naponta dolgozol plussz órákat de nincs kifizetve.A kiöregedett boltvezetők nem értenek egyszerű számítógépes műveletekhez,ezért záráskor a dolgozok a hátamögött várják,hogy bezárja a 100-dik véletlen megnyitott ablakot.Lassuak és arrogánsak.ezt az időt sem fizetik ki.fizetés minimális.

Pro érvek

Ilyen nincs

Kontra érvek

Szünet nincs.szabi nincs.túlóra kifizetés elsumákolva

Aki jót akar magának, kerülje el messze...

Szervezetlenség, kapkodás, létszámhiány miatti túlterheltség!! Vezetés egy nagy nulla, elviselhetetlen modorral, stílussal... Kritikán aluli bérezés /minimálbér/. Hajnali munkakezdés... A munkáltatót semmi sem érdekli csak a forgalom. Elhasznált, régi, olykor működésképtelen berendezések...

Kritikán aluli

Előrelépési lehetőség nulla Fizetések minimálbéren, béren kívüli juttatás felejtsd el! Fizikai munkakörben elérhetetlen teljesítménypótlék Vezetésre alkalmatlan "vezetők" Képzések maximum, amit a törvény előír Leharcolt, kiszuperált, korszerűtlen eszközök Összességében számos területen lehetne és kellene javítani, de a vállalati kultúra számára ismeretlen kifejezés a változás, változtatás.... Így aztán marad minden a régiben. Akinek nem tetszik, elhúzhat!

Pro érvek

Ha szereted a folyamatos stresszelést, ennél jobb helyet nem tálalás...

Kontra érvek

... de legalább arra nincs gondod, hogy mire költsd el a minimálbéredet.

szeretem a munkám csak a körülmények nem megfelelőek

Túl sok stresszel járó munkahely,de a kolleganőkkel jó eggyütt dolgozni,csak a cég hozzáállásával van a problèma.

Pro érvek

kollegtíva

Kontra érvek

nyugodt élet

Nem rossz munkahely.

Nem volt rossz itt dolgozni, bár a fizetés kicsit lehetett volna több is, ha a cég részéről elvárt teljesítményt nézzük. Tehát az elvárás nem volt igazán arányban a fizetés nagyságával. A többi boltban általam megismert kolléga aranyos, segítő kész volt. A területi vezetővel sem volt nehéz kijönni, egyszerűen elmondta mit vár és azt nem volt lehetetlen végre hajtani. Barátságos volt és kedves. Ugyanezt tudom elmondani a kereskedelmi értékesítési igazgató Úrról is. Mindig korrekt volt velem szemben. minden vezető kollégaként kezelt és tegeződtünk mindannyian. Ilyen közvetlen viszonyban más kereskedelmi munkahelyen még soha sem voltam a magasabb vezetőséggel.

Pro érvek

Barátságosság, nem kellett vasárnap dolgoznom.

Kontra érvek

Sok munka.

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Mecsek Füszért Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 2,5/5 csillag
Bérezés/juttatások: 2,1/5 csillag