Mecsek Füszért Zrt.

2,5Munka és magánélet egyensúlya
2,2Stabilitás és fejlődés

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
5 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 30 értékelés megtekintése

A rég ott dolgozók rendesen ki útálják az ujj dolgozókat.

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Keresik az embereket de aki oda megy dolgozni a régi dolgozók csicskának nézik ...---mindegy .hogy hány éves. Nekem nagyon rosz a tapasztalatok.Dolgozzál mint egy barom és még se becsülik meg a munkádat Kevés a pénz ---persze a nyalósok meg a főnők az mewg csinálja magának a napi plusszot a másikast meg hülyének nézik.Szar egy cég az biztos.Inkább akkor a gyár.

Pro érvek

nincs semmi -az utólsó falatot is ki fizettetik ---de csak annak aki nem nyal.

Kontra érvek

semmi az ég világon ---eggyedül a kötelező tüdőszürés

Undorító, barátságtalan környezet

Felvételin csak egy elbeszélgetés. Undorító művezetők, durva, embertelen hangnem, olyan dolgokat kérnek számon a raklap elrendezésnél, vagy a pda rendszer megrendeléseiben, amiről azt se tudod eszik vagy isszák, mivel senki nem mutatja meg. Betanulás nincs, semmiről nem tudsz, nem tájékoztatnak, csak számon kérik miért nem jöttél tulórában pénteken, éjszakás műszakban. Nem ajánlom senkinek!

Tipikus "gyári" munka

Szakmai bérminimumért dolgozhat az ember mindenféle plussz juttatás nélkül 2 műszakban csak a műszakpótlékkal és sok túlórával, amit negyedévente ( esetleg ) kifizetnek. Szóval semmi cafeteria, se jutalom stb. Egyenlőtlen munkamegosztás, előrelépési lehetőség nincs, csak ha elmegy vki a fentebbi pozícióról, rossz hangulat, sivár környezet, börtön feeling. Nagy a munkaerő-fluktuáció. A hozzáértő emberek száma a minimum.

Kritikán aluli

Előrelépési lehetőség nulla Fizetések minimálbéren, béren kívüli juttatás felejtsd el! Fizikai munkakörben elérhetetlen teljesítménypótlék Vezetésre alkalmatlan "vezetők" Képzések maximum, amit a törvény előír Leharcolt, kiszuperált, korszerűtlen eszközök Összességében számos területen lehetne és kellene javítani, de a vállalati kultúra számára ismeretlen kifejezés a változás, változtatás.... Így aztán marad minden a régiben. Akinek nem tetszik, elhúzhat!

Pro érvek

Ha szereted a folyamatos stresszelést, ennél jobb helyet nem tálalás...

Kontra érvek

... de legalább arra nincs gondod, hogy mire költsd el a minimálbéredet.

Elviselhető munkahely

A boltban megtanultam az emberekkel bánni és kezelni őket.

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Mecsek Füszért Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 2,5/5 csillag
Bérezés/juttatások: 2,1/5 csillag
Munkahelyi biztonság/Előrelépés: 2,2/5 csillag
Vezetőség: 2,0/5 csillag
Céges kultúra: 2,0/5 csillag
  • Mecsek Füszért Zrt.
  • Stabilitás és fejlődés
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?