Mecsek Füszért Zrt.
1,8 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Mecsek Füszért Zrt.-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Középvezető

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

2,3
Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 25 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra

Kritikán aluli

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Előrelépési lehetőség nulla Fizetések minimálbéren, béren kívüli juttatás felejtsd el! Fizikai munkakörben elérhetetlen teljesítménypótlék Vezetésre alkalmatlan "vezetők" Képzések maximum, amit a törvény előír Leharcolt, kiszuperált, korszerűtlen eszközök Összességében számos területen lehetne és kellene javítani, de a vállalati kultúra számára ismeretlen kifejezés a változás, változtatás.... Így aztán marad minden a régiben. Akinek nem tetszik, elhúzhat!

Pro érvek

Ha szereted a folyamatos stresszelést, ennél jobb helyet nem tálalás...

Kontra érvek

... de legalább arra nincs gondod, hogy mire költsd el a minimálbéredet.
Hasznos volt ez az értékelés?

Korábbi munkáltató értékelése