Mecsek Füszért Zrt.

Eladó8 értékelés

2,4Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
8 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 31 értékelés megtekintése

Átlagos munkahely volt.

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Rendes munkahely. Átlag fizetéssel. Viszonylag keveset kellett túlórázni ami a mai világban már sokat számít. Pozitívum volt, hogy egy műszakos munkarendben dolgoztam .

Pro érvek

Kevesebb fizikai munka

Kontra érvek

Nagyon korai kelés

Túlóra nincs kifizetve jelenléti ív jogszerűtlen vezetese

Nulla 00000000000000 nem ajánlom egy mocskos lehuzos cég

Kellemes, baráti

Nagyon szerettem itt dolgozni, baráti, kellemes környezetben

Pro érvek

Rugalmasak

Szar munkahely

Tavaly év végén dolgoztam egy veszprémi lakótelepi abc-be. A fonokno es a sleppje 20 percenként fel órás cigi szünetet tartott, de aki meg a 20 perc ebedidobe, - amit le kellett dolgozni -, enni akart, az már nem tetszett neki. Etlen, szomjan egész nap dolgozz, 8 órát fizetünk, de maradj itt polcot pakolni, estig. A kasszaba állni kellett, en ültem. Hatrakuldtek a bolt hatuljaba polcot pakolni, erre a másik kollegano belekezelt a penztaramba. Minimálbérnel kevesebbet kaptam, holott nekem volt a legmagasabb iskolai végzettségem, bankforgalmi, de a szakmunkás többet keresett, mint én. Cafeteria nincs, a helyettes állítólag lopott, el is küldték azóta. Az alkesz kollegano munkaido alatt több órára eltunt, a boltvezeto meg a másik nyugdíj előtt álló helyettes idegbeteg, de büszkek erre a jó munkahelyre, hogy ilyen jó helyen dolgozhatnak! Gratulálok a jó izlesukhoz! A másfél hét nekem rémálom volt es szégyelltem ezt a munkahelyet. Most sokkal különb helyem van, a magas szintu iskolai vegzettsegemnek es nyelvtudasomnak megfelelő, háromszor annyi fizetéssel fűszerezve! Nem Fűszert!

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Szar minden...

Inkabb culágernek menjen valaki, mint ide

A vezetö vén, arrogáns, kétszínü tuskó ingatag elmeállapottal. Bérezés kritikán aluli\minimálbér. A pályakezdöket semmirekellö ovodásoknak kezelik, akik semmire sem képesek. Magánéletbe való beavatkozás, manipulálás. Rossz munkahelyi légkör, szervezetlenség. Szakszerütlenül öltözködik a vezetö (elmondása szerint csak akkor csinál mindent a törvények szerint, ha ellenörzésre kerül sor.) Megrögzötten képtelenek döntést hozni. Felveszik a leendö alkalmazottat, akivel aztán két hét múlva, egy nappal a kezdés elött közlik, hogy bocsi mégsem. (NAGYKANIZSA, 102-es coop üzlet)

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Még abba is beleszólnak, hogy munkaidön kívül mivel töltöd az idödet. ELKERÜLNI A LEHETÖ LEGMESSZEBBRÖL!

Kerülendő munkahely

O kereskedelmi szemlélet, minimál bér, létszám hiány miatt ,,legalulról indulni" . Segítőkézség 0. Felső vezezés szóra sem méltat! Kosz, és tudatlanság!

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Nincs

Szervezetlen stresszes ideges legkör

Rossz boltvezetők,rendszeresen "lopnak",a beosztottjaikkal rosszul bánnak.Ezmiatt a beosztottak egymast is bantják.mindent elkell adni.büdös szalámi,a kolbászt lemosni,a húst lemosni mikor már nyálkás és szaga van.Kenyereket zsemleket lefagyasztani,ha nem megy el.Masnap előre rakni a polcon.Összességében undorító munkahely ahol naponta dolgozol plussz órákat de nincs kifizetve.A kiöregedett boltvezetők nem értenek egyszerű számítógépes műveletekhez,ezért záráskor a dolgozok a hátamögött várják,hogy bezárja a 100-dik véletlen megnyitott ablakot.Lassuak és arrogánsak.ezt az időt sem fizetik ki.fizetés minimális.

Pro érvek

Ilyen nincs

Kontra érvek

Szünet nincs.szabi nincs.túlóra kifizetés elsumákolva

Mindenben meg voltam elégedve a 25évben amit náluk dolgoztam,csak a Gyesem lejárta után a forgalom hiánya miatt felmondtak..

A gyesem lejárta után felmondtak.Addig semmi probléma nem volt.

Pro érvek

Utiköltség hozzájárulás, munkaruha

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Mecsek Füszért Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 2,4/5 csillag
Bérezés/juttatások: 2,0/5 csillag
Munkahelyi biztonság/Előrelépés: 2,1/5 csillag
Vezetőség: 1,9/5 csillag
Céges kultúra: 2,0/5 csillag
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?