Mecsek Füszért Zrt.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Mecsek Füszért Zrt.-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Billing Administrator

Munkakör megnevezése
Billing Administrator1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 20 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Wherehouse for food
I was learned making the bill and some costumers problem troubleshooting.We were made the stores billing.i have some personal meeting for my job.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Mecsek Füszért Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
2,1
20 értékelés alapján
5
3
4
1
3
2
2
2
1
12
Értékelések kategória szerint
2,5
Munka/magánélet egyensúlya
1,9
1,9
1,8
Vezetőség
1,8
Céges kultúra
Mecsek Füszért Zrt. - értékelések munkakör szerint
Mecsek Füszért Zrt. - értékelések munkavégzés helye szerint