Mecsek Füszért Zrt.

Mecsek Füszért Zrt.-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Üzletvezető

2,3Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 26 értékelés megtekintése

Koszos,nem vevőcentrikus.Nèhàny eladó ott èli a magànèletèt.Folyamatos telefonàlàs az eladótèrben,kiabàlàs.

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
A betanulàsi idő nem volt megadva.A kollègàk a vàsàrlók előtt veszekednek,borzalmas,modortalanok.Irma,a 6 óràs pènztàros,iszonyat rosszindulatú mindenkivel.A vàsàrlók nem jöttek,ha ő volt a kasszàba.A vevőkkel modortalan ès bunkó.Mindenkit megszólt,nem lehetett itànyítani,nem együttműködő.Sok jó dolgozó miatta hagyta ott a boltot.Pàroslàbbal kösźönnèk el tőle.Gonosz,a vevőkkel úgy bànik,mint a kityàval,a felettesèt nem tiszteli.Jó bolt lenne,ha ez a kígyó,alkoholista,nem lenne ott.Senki nem mer neki szólni,azt hiszi,neki mindent szabad.Tönkre tette a boltot.

Pro érvek

Egyesek akkor esznek, amikor akarnak, màsnak meg nincs ideje.

Kontra érvek

Annyi szünet volt pàr embernek, hogy csoportosan dohànyoztak, munkatàrsuk meg úszott a csemegèsbe.Beàlltam.Szólni nem lehetett nekik.

Elviselhető munkahely

A boltban megtanultam az emberekkel bánni és kezelni őket.

Nem rossz munkahely.

Nem volt rossz itt dolgozni, bár a fizetés kicsit lehetett volna több is, ha a cég részéről elvárt teljesítményt nézzük. Tehát az elvárás nem volt igazán arányban a fizetés nagyságával. A többi boltban általam megismert kolléga aranyos, segítő kész volt. A területi vezetővel sem volt nehéz kijönni, egyszerűen elmondta mit vár és azt nem volt lehetetlen végre hajtani. Barátságos volt és kedves. Ugyanezt tudom elmondani a kereskedelmi értékesítési igazgató Úrról is. Mindig korrekt volt velem szemben. minden vezető kollégaként kezelt és tegeződtünk mindannyian. Ilyen közvetlen viszonyban más kereskedelmi munkahelyen még soha sem voltam a magasabb vezetőséggel.

Pro érvek

Barátságosság, nem kellett vasárnap dolgoznom.

Kontra érvek

Sok munka.

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Mecsek Füszért Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

1,8

Mecsek Füszért Zrt. - értékelések munkavégzés helye szerint