Mecsek Füszért Zrt.

Pécs6 értékelés

2,5Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
6 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 30 értékelés megtekintése

Állóvíz, őskövületek gyűjteménye

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Nagyképű, tehetségtelen vezetőség, lepusztult bolthálózat, néhány kivétellel. Soha nincs pénz semmire. Csak elvárások vannak a dolgozók felé. Őskövület az egész cég.

Pro érvek

céges telefon

Kontra érvek

néha kisebb jutalmak

Undorító, barátságtalan környezet

Felvételin csak egy elbeszélgetés. Undorító művezetők, durva, embertelen hangnem, olyan dolgokat kérnek számon a raklap elrendezésnél, vagy a pda rendszer megrendeléseiben, amiről azt se tudod eszik vagy isszák, mivel senki nem mutatja meg. Betanulás nincs, semmiről nem tudsz, nem tájékoztatnak, csak számon kérik miért nem jöttél tulórában pénteken, éjszakás műszakban. Nem ajánlom senkinek!

Anti produktív és kellemes

unalmas, fejlődni nem lehet, vezetőség rosszindulatú, munkahelyi kultúra nincs ,nagy mennyiségű adminisztráció, informatikai rendszere elavult,

Jó cég

Mindenki panaszkodik a cégre, mégis én itt jól érzem magam. Vezetők rendesek, kollégáim toleránsak. Aki link, munka nélkül gondolja a nagy pénzt, az ne ide jöjjön.

Pro érvek

biztos munkahely

Szar

Buták a vezetők vagy csak leszarnak mindent. Teljes káosz. Munkavédelmi felszerelések hiánya, rossz gépek,... Fizetés nulla

Pro érvek

Áruosszeállitó

Kellemetlen hely

Elvárják, hogy hajts minimális dicséretért (ha kiérdemled).

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Mecsek Füszért Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 2,5/5 csillag
Bérezés/juttatások: 2,1/5 csillag