Mecsek Füszért Zrt.

2,3Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
Mind a(z) 26 értékelés megmutatása

Koszos,nem vevőcentrikus.Nèhàny eladó ott èli a magànèletèt.Folyamatos telefonàlàs az eladótèrben,kiabàlàs.

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
A betanulàsi idő nem volt megadva.A kollègàk a vàsàrlók előtt veszekednek,borzalmas,modortalanok.Irma,a 6 óràs pènztàros,iszonyat rosszindulatú mindenkivel.A vàsàrlók nem jöttek,ha ő volt a kasszàba.A vevőkkel modortalan ès bunkó.Mindenkit megszólt,nem lehetett itànyítani,nem együttműködő.Sok jó dolgozó miatta hagyta ott a boltot.Pàroslàbbal kösźönnèk el tőle.Gonosz,a vevőkkel úgy bànik,mint a kityàval,a felettesèt nem tiszteli.Jó bolt lenne,ha ez a kígyó,alkoholista,nem lenne ott.Senki nem mer neki szólni,azt hiszi,neki mindent szabad.Tönkre tette a boltot.

Pro érvek

Egyesek akkor esznek, amikor akarnak, màsnak meg nincs ideje.

Kontra érvek

Annyi szünet volt pàr embernek, hogy csoportosan dohànyoztak, munkatàrsuk meg úszott a csemegèsbe.Beàlltam.Szólni nem lehetett nekik.

Nem volt rossz

Álláshirdetésben 170-200e Ft szerepel mit jutattás, teljesítménytől függően, ​sose értem el a 170es bért, akármennyire hajtottam magam,nem éri meg.Bérezés minimálbér 140 nettó, ami semmire nem elég,ha csak nem szeretnél éhen halni.Ígéretek állandóan vannak, teljesítés semmi.Munka fárasztó,állandóan hajtanak.Nagyon szerettem itt dolgozni,sajnos napról napra rosszabb lett a hely és a kollégák is,minden áldott nap a kibeszélés pletykálás megy, jön egy új kolléga aki fiatal, irigykedeknek rá és kiutálják. Nagyon sokszor hátrányos megkülönböztetés ért.Semmivel nem motiválnak,nincs cafeteria,nem tudnak biztosítani munkaruhát sem.

Pro érvek

Szabad hétvége

Kontra érvek

Fizetés, munkakörülmények

Anti produktív és kellemes

unalmas, fejlődni nem lehet, vezetőség rosszindulatú, munkahelyi kultúra nincs ,nagy mennyiségű adminisztráció, informatikai rendszere elavult,

Nem poduktiv munkahely

Nem jó itt dolgozni kerüld el ha tufod.Mindig csak a munka szabad időd nincs család nem féř bele, mert âllandóan dolgoznod kell reggeltől estig.

Munkavállalók folyamatos cserélődése, hiánya a körülmények és a bérek miatt. Ebből és a spórolásból adódóan fizikai, szellemi túlhajszolás pihenőidő, szabadság és megbecsülés nélkül. Örök körforgás....

Komolytalan cég.

Komolytalan az egész cég. Bohóckodás az egész amit ott művelnek. Gusztustalan viselkedés. Idióta vezetőség akik itt élik ki magukat mert otthon semmibe sem veszik őket. SOHA SENKI NE JELENTKEZZEN IDE! CSAK AKKOR HA SZERETED, HOGY ÚGY BESZÉLNEK VELED MINT A KUTYÁVAL!

Pro érvek

Ilyen nincs

Kontra érvek

Vezetőség 0, Régi dolgozók viselkedése 0, a környezet 0

Buta vezetőség , diszkriminatív eljárások

Jelen esetben aki éhen akar halni napi 8 óra stressz után annak csak ajánlani tudom ! Egy gusztustalan vezetőség , bérezés minimálbér , ígéret van teljesítés nulla, elavult rendszerben

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Csak az van

Jó cég

Mindenki panaszkodik a cégre, mégis én itt jól érzem magam. Vezetők rendesek, kollégáim toleránsak. Aki link, munka nélkül gondolja a nagy pénzt, az ne ide jöjjön.

Pro érvek

biztos munkahely

Szar

Buták a vezetők vagy csak leszarnak mindent. Teljes káosz. Munkavédelmi felszerelések hiánya, rossz gépek,... Fizetés nulla

Pro érvek

Áruosszeállitó

A rég ott dolgozók rendesen ki útálják az ujj dolgozókat.

Keresik az embereket de aki oda megy dolgozni a régi dolgozók csicskának nézik ...---mindegy .hogy hány éves. Nekem nagyon rosz a tapasztalatok.Dolgozzál mint egy barom és még se becsülik meg a munkádat Kevés a pénz ---persze a nyalósok meg a főnők az mewg csinálja magának a napi plusszot a másikast meg hülyének nézik.Szar egy cég az biztos.Inkább akkor a gyár.

Pro érvek

nincs semmi -az utólsó falatot is ki fizettetik ---de csak annak aki nem nyal.

Kontra érvek

semmi az ég világon ---eggyedül a kötelező tüdőszürés

Állások itt: Mecsek Füszért Zrt.

További állások megtekintése

Szar munkahely

Tavaly év végén dolgoztam egy veszprémi lakótelepi abc-be. A fonokno es a sleppje 20 percenként fel órás cigi szünetet tartott, de aki meg a 20 perc ebedidobe, - amit le kellett dolgozni -, enni akart, az már nem tetszett neki. Etlen, szomjan egész nap dolgozz, 8 órát fizetünk, de maradj itt polcot pakolni, estig. A kasszaba állni kellett, en ültem. Hatrakuldtek a bolt hatuljaba polcot pakolni, erre a másik kollegano belekezelt a penztaramba. Minimálbérnel kevesebbet kaptam, holott nekem volt a legmagasabb iskolai végzettségem, bankforgalmi, de a szakmunkás többet keresett, mint én. Cafeteria nincs, a helyettes állítólag lopott, el is küldték azóta. Az alkesz kollegano munkaido alatt több órára eltunt, a boltvezeto meg a másik nyugdíj előtt álló helyettes idegbeteg, de büszkek erre a jó munkahelyre, hogy ilyen jó helyen dolgozhatnak! Gratulálok a jó izlesukhoz! A másfél hét nekem rémálom volt es szégyelltem ezt a munkahelyet. Most sokkal különb helyem van, a magas szintu iskolai vegzettsegemnek es nyelvtudasomnak megfelelő, háromszor annyi fizetéssel fűszerezve! Nem Fűszert!

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Szar minden...

Tipikus "gyári" munka

Szakmai bérminimumért dolgozhat az ember mindenféle plussz juttatás nélkül 2 műszakban csak a műszakpótlékkal és sok túlórával, amit negyedévente ( esetleg ) kifizetnek. Szóval semmi cafeteria, se jutalom stb. Egyenlőtlen munkamegosztás, előrelépési lehetőség nincs, csak ha elmegy vki a fentebbi pozícióról, rossz hangulat, sivár környezet, börtön feeling. Nagy a munkaerő-fluktuáció. A hozzáértő emberek száma a minimum.

Inkabb culágernek menjen valaki, mint ide

A vezetö vén, arrogáns, kétszínü tuskó ingatag elmeállapottal. Bérezés kritikán aluli\minimálbér. A pályakezdöket semmirekellö ovodásoknak kezelik, akik semmire sem képesek. Magánéletbe való beavatkozás, manipulálás. Rossz munkahelyi légkör, szervezetlenség. Szakszerütlenül öltözködik a vezetö (elmondása szerint csak akkor csinál mindent a törvények szerint, ha ellenörzésre kerül sor.) Megrögzötten képtelenek döntést hozni. Felveszik a leendö alkalmazottat, akivel aztán két hét múlva, egy nappal a kezdés elött közlik, hogy bocsi mégsem. (NAGYKANIZSA, 102-es coop üzlet)

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Még abba is beleszólnak, hogy munkaidön kívül mivel töltöd az idödet. ELKERÜLNI A LEHETÖ LEGMESSZEBBRÖL!

Kerülendő munkahely

O kereskedelmi szemlélet, minimál bér, létszám hiány miatt ,,legalulról indulni" . Segítőkézség 0. Felső vezezés szóra sem méltat! Kosz, és tudatlanság!

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Nincs

Szervezetlen stresszes ideges legkör

Rossz boltvezetők,rendszeresen "lopnak",a beosztottjaikkal rosszul bánnak.Ezmiatt a beosztottak egymast is bantják.mindent elkell adni.büdös szalámi,a kolbászt lemosni,a húst lemosni mikor már nyálkás és szaga van.Kenyereket zsemleket lefagyasztani,ha nem megy el.Masnap előre rakni a polcon.Összességében undorító munkahely ahol naponta dolgozol plussz órákat de nincs kifizetve.A kiöregedett boltvezetők nem értenek egyszerű számítógépes műveletekhez,ezért záráskor a dolgozok a hátamögött várják,hogy bezárja a 100-dik véletlen megnyitott ablakot.Lassuak és arrogánsak.ezt az időt sem fizetik ki.fizetés minimális.

Pro érvek

Ilyen nincs

Kontra érvek

Szünet nincs.szabi nincs.túlóra kifizetés elsumákolva

Aki jót akar magának, kerülje el messze...

Szervezetlenség, kapkodás, létszámhiány miatti túlterheltség!! Vezetés egy nagy nulla, elviselhetetlen modorral, stílussal... Kritikán aluli bérezés /minimálbér/. Hajnali munkakezdés... A munkáltatót semmi sem érdekli csak a forgalom. Elhasznált, régi, olykor működésképtelen berendezések...

Kellemetlen hely

Elvárják, hogy hajts minimális dicséretért (ha kiérdemled).

Kritikán aluli

Előrelépési lehetőség nulla Fizetések minimálbéren, béren kívüli juttatás felejtsd el! Fizikai munkakörben elérhetetlen teljesítménypótlék Vezetésre alkalmatlan "vezetők" Képzések maximum, amit a törvény előír Leharcolt, kiszuperált, korszerűtlen eszközök Összességében számos területen lehetne és kellene javítani, de a vállalati kultúra számára ismeretlen kifejezés a változás, változtatás.... Így aztán marad minden a régiben. Akinek nem tetszik, elhúzhat!

Pro érvek

Ha szereted a folyamatos stresszelést, ennél jobb helyet nem tálalás...

Kontra érvek

... de legalább arra nincs gondod, hogy mire költsd el a minimálbéredet.

Átlagosnak sem mondható

Folyamatos túlórák.Szervezetlenség. Nagyon rossz munkahelyi légkör. Természetesen minimálbér. Állandó dolgozói elvándorlás, csere.

Átlagos munkahely volt.

Rendes munkahely. Átlag fizetéssel. Viszonylag keveset kellett túlórázni ami a mai világban már sokat számít. Pozitívum volt, hogy egy műszakos munkarendben dolgoztam .

Pro érvek

Kevesebb fizikai munka

Kontra érvek

Nagyon korai kelés

Elviselhető munkahely

A boltban megtanultam az emberekkel bánni és kezelni őket.

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Mecsek Füszért Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

1,8

• Mecsek Füszért Zrt.