Mecsek Füszért Zrt.
2.0 az 5 csillagból.
Összes értékelés megtekintése – Mecsek Füszért Zrt.

Mecsek Füszért Zrt.

Munkavállalói értékelés – Mecsek Füszért Zrt.

Undorító, barátságtalan környezet

Felvételin csak egy elbeszélgetés. Undorító művezetők, durva, embertelen hangnem, olyan dolgokat kérnek számon a raklap elrendezésnél, vagy a pda rendszer megrendeléseiben, amiről azt se tudod eszik vagy isszák, mivel senki nem mutatja meg. Betanulás nincs, semmiről nem tudsz, nem tájékoztatnak, csak számon kérik miért nem jöttél tulórában pénteken, éjszakás műszakban. Nem ajánlom senkinek!

Azonos munkakörAzonos hely

Jó cég

Mindenki panaszkodik a cégre, mégis én itt jól érzem magam. Vezetők rendesek, kollégáim toleránsak. Aki link, munka nélkül gondolja a nagy pénzt, az ne ide jöjjön.

Pro érvek

biztos munkahely
Azonos hely

Állóvíz, őskövületek gyűjteménye

Nagyképű, tehetségtelen vezetőség, lepusztult bolthálózat, néhány kivétellel. Soha nincs pénz semmire. Csak elvárások vannak a dolgozók felé. Őskövület az egész cég.

Pro érvek

céges telefon

Kontra érvek

néha kisebb jutalmak
Azonos hely

Anti produktív és kellemes

unalmas, fejlődni nem lehet, vezetőség rosszindulatú, munkahelyi kultúra nincs ,nagy mennyiségű adminisztráció, informatikai rendszere elavult,

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Mecsek Füszért Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

2.0

2.4