Mecsek Füszért Zrt.
1,8 az 5 csillagból.
Összes értékelés megtekintése – Mecsek Füszért Zrt.

Mecsek Füszért Zrt.

Munkavállalói értékelés – Mecsek Füszért Zrt.

Tipikus "gyári" munka

Szakmai bérminimumért dolgozhat az ember mindenféle plussz juttatás nélkül 2 műszakban csak a műszakpótlékkal és sok túlórával, amit negyedévente ( esetleg ) kifizetnek. Szóval semmi cafeteria, se jutalom stb. Egyenlőtlen munkamegosztás, előrelépési lehetőség nincs, csak ha elmegy vki a fentebbi pozícióról, rossz hangulat, sivár környezet, börtön feeling. Nagy a munkaerő-fluktuáció. A hozzáértő emberek száma a minimum.

Összes értékelés megtekintése – 25

Azonos hely

Komolytalan cég.

Komolytalan az egész cég. Bohóckodás az egész amit ott művelnek. Gusztustalan viselkedés. Idióta vezetőség akik itt élik ki magukat mert otthon semmibe sem veszik őket. SOHA SENKI NE JELENTKEZZEN IDE! CSAK AKKOR HA SZERETED, HOGY ÚGY BESZÉLNEK VELED MINT A KUTYÁVAL!

Pro érvek

Ilyen nincs

Kontra érvek

Vezetőség 0, Régi dolgozók viselkedése 0, a környezet 0
Azonos hely

Átlagosnak sem mondható

Folyamatos túlórák.Szervezetlenség. Nagyon rossz munkahelyi légkör. Természetesen minimálbér. Állandó dolgozói elvándorlás, csere.

Nem volt rossz

Álláshirdetésben 170-200e Ft szerepel mit jutattás, teljesítménytől függően, ​sose értem el a 170es bért, akármennyire hajtottam magam,nem éri meg.Bérezés minimálbér 140 nettó, ami semmire nem elég,ha csak nem szeretnél éhen halni.Ígéretek állandóan vannak, teljesítés semmi.Munka fárasztó,állandóan hajtanak.Nagyon szerettem itt dolgozni,sajnos napról napra rosszabb lett a hely és a kollégák is,minden áldott nap a kibeszélés pletykálás megy, jön egy új kolléga aki fiatal, irigykedeknek rá és kiutálják. Nagyon sokszor hátrányos megkülönböztetés ért.Semmivel nem motiválnak,nincs cafeteria,nem tudnak biztosítani munkaruhát sem.

Pro érvek

Szabad hétvége

Kontra érvek

Fizetés, munkakörülmények

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Mecsek Füszért Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

1,8